Wpis z mikrobloga

#art #tworczoscwlasna #rysujzwykopem

#dailyfailedart <---obserwuj / czarnolistuj

Instagram

365/365 #chwalesie

Jestem niespełna rozumu. Zacząłem tą przygodę z myślą, że nauczę się rysować/malować i postowanie codziennie wyników mojej pracy to dobry pomysł. Jako że jestem zawziętym chu.. człowiekiem to stwierdziłem, że przecież codzienne postowanie szkiców to za słabo więc będę wrzucał "skończone" dzieła. Pomysł był może nie głupi, ale na pewno wynikał z braku doświadczenia i z entuzjazmu początkującego. Trzeba było zostać przy codziennym szkicu jak normalni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pracować nad czymś większym w tle. Nie zrobiłem tak. Owoce tego można podziwiać w pełnej krasie tutaj #!$%@? 365 dni jazdy bez trzymanki, wchodzenia i wychodzenia z własnej głowy. Uciekania się do #narkotykizawszespoko , aby potem wpaść w rozmazane chmury pełne dziwnych stworzeń. Czasem były sukcesy , czasem porażki, ale jestem z siebie dumny, że nie przerwałem nawet na jeden dzień, nie ważne czy się waliło czy paliło, nie ważne czy byłem 13h w robocie, czy zatoki wypływały mi przez nos, albo gdzieś pojechałem na tydzień. Każdego dnia coś tworzyłem. Czasem pomysł miałem w głowie od momentu wstania z łóżka, a czasem szukałem go machając pisakiem po tablecie, czasem siedziałem przez godzinę i zastanawiałem się co nabazgrać. Pod koniec zacząłem zastanawiać się, czy na pewno jestem zdrowy psychicznie (nie, nie chodzi mi o zawartość prac :D), bo dużo mnie kosztowało, żeby coś było gotowe danego dnia. Jeśli chodzi o profit to zarobiłem do tej pory z rysowania 30 euro (robie tyle za 2h pracy(z której się zwolniłem xD)). Czy warto było? Nie mam pojęcia. Dziękuję @krol_elfow bo jego plusik był codziennie na zachętę przy moim poście. I wszystkim innym którzy też plusowali uściski :D

Rysowanie będę kontynuował, jestem wolny i mogę poświęcić znacznie więcej czasu na jedną pracę, więc może w końcu pora na prawdziwe Opus Magnum :D Na większych pracach od teraz będę dodawał mój tag, bo w międzyczasie nie chciałem go zaśmiecać i kilka prac zniknęło mi z wykopu, a szkoda bo zawsze dobrze sobie przypomnieć stare plusiki xD

Właśnie uświadomiłem sobie, że jutro pierwszy raz od roku prawdziwy wolny dzień!
Chyba wezmę się w końcu za robienie gierki :D
FailedArtist - #art #tworczoscwlasna #rysujzwykopem

#dailyfailedart <---obserwuj /...

źródło: comment_1632246538aKUbIfv4R5iOtLPI5lA7hF.jpg

Pobierz
  • 6
Jeśli chodzi o profit to zarobiłem do tej pory z rysowania 30 euro


@FailedArtist: Można spytać, konkretnie jak udało Ci się zarobić tę oszałamiającą kwotę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I czy rysujesz na zwykłym tablecie z androidem + rysik czy jakiś poważniejszy sprzęt (ekran graficzny)?
@jeden_na_dziesiec: jesli chodzi o tablet to Wacom Cintiq 22 cale

A 30 euro to za prace na prezent weselny dla kumpla :D Narysowałem kumpla i pana młodego w mundurkach harcerskich jako postacie z dragon balla

Edit: W sensie nie znałem tego co się żenił :D
@FailedArtist: Kurcze prawie bym przeoczył, za rzadko tutaj ostatnio wchodzę, w każdym razie lepiej późno niż wcale. Gratulacje no i podziwiam za wytrwałość. Fajnie było obserwować jak eksplorujesz różne style i pomysły. Zaintrygowałeś mnie tym robieniem gierki. Chętnie bym zobaczył jakiś horrorek w twoim wydaniu ( )