Wpis z mikrobloga

Jest sens łączenia kalisteniki z klasycznym treningiem siłowym? Czyli że trenowałbym z własnym ciężarem na przemian ze standardową siłownią, czy jest w tym sens, może się to wyklucza w jakiś sposób? Chodzi o to że chcę być zwinny i gibki z sylwetką ala chad ze zdjęcia. Pytam bo nie wiem czy skupić się tylko na jednej formie czy może da się je połączyć żeby miało to ręce i nogi. Wiem że ludzie trenujący kalistenikę to zwykle chude byki a ja nie chce być chudym bykiem tylko troche wiekszym bykiem
#mirkokoksy #mikrokoksy #mikrokokosy
Pobierz
źródło: comment_1632241128yOw68haOdQl2orXQTncu4b.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SamWieszK0t: w porównaniu do wielu tutaj zapewne ledwo raczkuję i badam temat. Zaczęło się tylko od kalisteniki przez sporo czasu. Ogólnie sylwetka bardzo się poprawiła, klatka szersza, ręce nieco większe, brzuch bardziej płaski, lepsza postura. Brakowało mi jednak tego, aby konkretne mięśnie, które chce pokazać się ładnie powiększyły. Dlatego do kalisteniki dorzuciłem po prostu siłowe, którymi obciążam właśnie te partie - jednocześnie.

Nie powiem, że są mega efekty, ale jak na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: nie słyszałem, ale widzę, że to działa na zasadzie absorpcji promieniowania rentgenowskiego. Kiedyś coś działałem z tym tematem, to nie jest tak, że nadaje się to tylko do obiektów o znacznej gęstości? Jak tym niby body fat zmierzyć?

Czy naprawdę amatorowi potrzebne jest koniecznie określenie BF do trzeciego miejsca po przecinku?