Wpis z mikrobloga

@Wuja66: Dziad ma już 72 lata i niestety nie wygląda na to, że niedługo się przekręci. Jego matka dożyła 87 lat, ojciec 84 lat, więc jeśli będzie taki wiekowy jak oni, to ja #!$%@? (,)
  • Odpowiedz
@Wuja66: ten tekst o zmarznięciu jest spoko, ale używać go po te żeby użytkownicy musieli oglądać tą gębę to co najmniej podbiega pod psychiczne znęcanie.
  • Odpowiedz
Jak ta #!$%@? kiedyś zdechnie to będzie impreza w kraju większa niż na karnawale w Brazylii


@droid43210: Ja mam zamysł, żeby polecieć po szampan i #!$%@?ć cały na ulicy. Będą mogli później pisać w podręcznikach do historii, że jak ten szkodnik się przekręcił to w Warszawie strzelały szampany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Wuja66: jak sprawić, że JarKacz staje się nie do poznania? Kazać mu się uśmiechnąć. Jest tak nienaturalny i tak bardzo niepodobny do siebie, że żaden Batman nie może stawać w szranki ze swoją maską jeśli chodzi o ukrycie swojej prawdziwej osobowości. To chyba dużo mówi naszym dyktatorku jak zwykły uśmiech robi z niego kogoś innego.

R2D2zSosnowca - @Wuja66: jak sprawić, że JarKacz staje się nie do poznania? Kazać mu ...

źródło: comment_16321712497hHcuifwyXePxKAlzkVGAm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz