Wpis z mikrobloga

@SzympekSzympkowiak: Pytanie czy celujesz w oryginalną konsole i będziesz kupował oryginalne kartridże, czy po prostu w przenośną konsolkę na którą wrzucasz romy i grasz.
Jak to drugie to np za 80$ możesz sobie kupic Retroid Pocket 2: https://www.goretroid.com/products/retroid-pocket-2-handheld-retro-gaming-system
Ograsz większość starych systemow NESy, SNESy, GB, GBA po N64 czy Sege DC.
Jak dla mnie RP2 lepszy od wspomnianego Anbernica.
Pobierz Tesseract - @SzympekSzympkowiak: Pytanie czy celujesz w oryginalną konsole i będziesz...
źródło: comment_1632137801MtcZStfYT3jWgbbqo2SMKi.jpg
@SzympekSzympkowiak: Pocket Go fajne, ale jak dla mnie jako dodatkowa konsolka.
Podstawowe zalety to to, że jest mega tania - ja swoją na Ali za chyba 120zł kupiłem.
A druga to to, że jest mega mała - do każdej kieszeni ci wejdzie i nie czujesz, że ją masz.
No i tu pytanie - czy chcesz aż tak małą konsolę? Bo jednak komfort grania na RP2 będzie dużo wyższy niz na Pocket
Pobierz Tesseract - @SzympekSzympkowiak: Pocket Go fajne, ale jak dla mnie jako dodatkowa kon...
źródło: comment_1632140248MtDJtFUZNn7F5BaA6jMMle.jpg
@SzympekSzympkowiak: Ja polecam od siebie RG351P (ekran 3,5" (3:2), 480x320) albo RG351V (ekran 3,5" (4:3), 640x480). A najlepiej RG351MP (łączy lepszy wyświetlacz wersji V z małymi gabarytami wersji P i 2 analogami, ale jest droższy). W Retroid Pocket 2 zwróć uwagę, że ma płytki, "klikający" krzyżak niczym w padzie xboxa one/series x/s. Anberniki mają miękkie krzyżaki niczym z gameboya/nesa/snesa i są bardzo komfortowe do retro gier. Ekranik wersji P nie jest