Wpis z mikrobloga

(PS5) RIDE 4

Teraz już jestem prawie pewien, że żyjemy w symulacji, skoro nasza cywilizacja przy obecnym stanie rozwoju jest w stanie stworzyć takie coś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może jakiś motocyklista się wypowie jak daleko, do prawdziwych odczuć z jazdy.
Chodzi raczej o wygląd bo wiadomo, że na mokrym raczej takie agresywne manewry są niemożliwe.

#gry #technologia #motocykle #ciekawostki
FX_Zus - (PS5) RIDE 4

Teraz już jestem prawie pewien, że żyjemy w symulacji, skoro...
  • 21
nie gralem, ale ogladajac widac, ze cos jest nie tak.

1. Zaraz po starcie przecuca motocykl jakby to byl rower.
2. Pierwsza nawrtoka i juz widac, ze mocno kladzie a jednoczesnie hamuje
3. na rondo wjezdza w pelnym zlozeniu i hamuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
4. jak sie rozbija, to uderza w kraweznik kregoslupem a za chwile dalej jedzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ
Takie "mokre" scenerie jest najłatwiej podkręcić graficznie, żeby robiły wrażenie. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało przy innej pogodzie. No i przy tym konkretnym filmiku oglądanie przy niższej jakości oszukuje nasze oczy, w 4k to wygląda gorzej niż 720p i to znacznie, bo mniejsza rozdzielczość i kompresja ukrywają niedoskonałości.
Może jakiś motocyklista się wypowie jak daleko, do prawdziwych odczuć z jazdy.


@FX_Zus: na plus
- praca kamery widać, że z jednej strony sporo pracujesz ciałem, z drugiej czasem ładnie Tobą rzuca.
Na minus
- w takim deszczu tak by nie jeździli
- widać parę momentów jak składanie się do zakrętu momentami jest mało płynne, jakby drobne korekty już w zakręcie przekładały się na spore ruchy ciała
- jak kolega zauważył
Może jakiś motocyklista się wypowie jak daleko, do prawdziwych odczuć z jazdy.


@FX_Zus: W prawdziwości nie używa się sprzęgła przy zmianie biegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W deszczu z prędkością jakąkolwiek wyższą niż 60-80km/h masz strugi wody, a nie kropki na szybie. Tak samo na kasku, nic nie widać prawie. Jadąc za kimś masz do tego taką mgiełkę wody przez którą jedziesz jak przez mgłę.
Po mokrym