Aktywne Wpisy

wykop +6
Najgłupszy prompt, najdziwniejszy bug! Rozdajemy 10 wejściówek na Data Science Summit AI Edition 2026! 🚀
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º
Cześć Mirki spod tagów #programowanie #datascience i #sztucznainteligencja Mamy dla Was zaproszenia na Data Science Summit AI Edition 2026 (18-19 czerwca). Chcemy rozdać 10 pakietów BASIC najbardziej doświadczonym w bojach z algorytmami!. Zasady są proste - dzielicie się Waszymi największymi wpadkami w świecie sztucznej inteligencji ( ͡º ͜ʖ͡º

badreligion66 +100
#tenis Było już, że Iga nie wspiera Mai?
źródło: 1000050993
Pobierz



źródło: comment_163211978430PkFBc0xIVHaQqD7yNgM8.jpg
Pobierz@lubiep: Dużo ludzi. Jak ma się s---------ą ścianę i nie chce tego robić można tapetę.
Nie chciało mi się też w płytki w łazience inwestować to zrobiłem tapetę łazienkową. Wszystko tanio i szybko.
@masz_fajne_donice dobra zwracam honor, przynajmniej ja już dawno nie słyszałem o tapetowaniu czegokolwiek, w sklepach budowlanych tego materiału też już dużo nie ma. Teraz w modzie jest jednak malowanie ze względu na bardzo dobra chemię i wytrzymałość farb i łatwość ich aplikacji oraz świetnego krycia.
@lubiep: Jakbyś miał s---------ą ścianę gdzie tynk się sypie i trzeba by go zdrapać i otynkować a to ma być tani pokój dla gości zza wschodniej granicy to tapeta jest dobrą opcją. A jakie ładne wzory są teraz, jeden z moich ukraińców mieszka w kosmosie a inny w
Zapominacie o najważniejszej zalecie tapet czyli tłumienie dźwięków, tak samo jak wykładzina na panelach, a potem ludzie narzekają że w blokach mają hałas, kiedyś w mieszkaniach były wykładziny, dodatkowo dywany, na ścianach grube tapety i dodatkowo meblościanki na całej ścianie i było przyjemnie i cichutko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz ludzie porobili sobie przemysłowe pomieszczenia i płacza.
@lubiep: nie ma teog materiału za dużo? xD tapety jest chyba więcej niż kolorów farb, do tego tapetuje się teraz zazwyczaj jedną
Pod natryskiem nie bo mam kabinę z pełną zabudową..