Wpis z mikrobloga

@lubiep: Ja. Jak się kupi fajny wzorek na flizelinie to tapeta jest zajebistą rzecza. Kwestia tego czy wzory ci się podobają. Flizelinowe są na tyle gruby że zakrywają niedoskonałości na scianach. Jak miałem pokój rodzinny to tam tak kładli tynk że sciany wyglądały nawet na białym kolorze jakby ktoś #!$%@? to robił (bo pewnie robił). Pokój był an tyle duże że ogarnięcie go kosztowało u majstra z 1000-1500zł. Sprawę załatwiła tapeta
Teraz w modzie jest jednak malowanie ze względu na bardzo dobra chemię i wytrzymałość farb i łatwość ich aplikacji oraz świetnego krycia.


@lubiep: Jakbyś miał #!$%@?ą ścianę gdzie tynk się sypie i trzeba by go zdrapać i otynkować a to ma być tani pokój dla gości zza wschodniej granicy to tapeta jest dobrą opcją. A jakie ładne wzory są teraz, jeden z moich ukraińców mieszka w kosmosie a inny w bambusowym
@lubiep: @turbaniuszdywaniusz: @masz_fajne_donice:

Zapominacie o najważniejszej zalecie tapet czyli tłumienie dźwięków, tak samo jak wykładzina na panelach, a potem ludzie narzekają że w blokach mają hałas, kiedyś w mieszkaniach były wykładziny, dodatkowo dywany, na ścianach grube tapety i dodatkowo meblościanki na całej ścianie i było przyjemnie i cichutko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz ludzie porobili sobie przemysłowe pomieszczenia i płacza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turbaniuszdywaniusz

@masz_fajne_donice dobra zwracam honor, przynajmniej ja już dawno nie słyszałem o tapetowaniu czegokolwiek, w sklepach budowlanych tego materiału też już dużo nie ma. Teraz w modzie jest jednak malowanie ze względu na bardzo dobra chemię i wytrzymałość farb i łatwość ich aplikacji oraz świetnego krycia.

@lubiep: nie ma teog materiału za dużo? xD tapety jest chyba więcej niż kolorów farb, do tego tapetuje się teraz zazwyczaj jedną ścianę, np za