Wpis z mikrobloga

Tak, biedakom, którzy ze swojego złodziejstwa próbują uczynić powód do dumy.


@KotBojowy: Nie no, wiadomo że lepiej wydać co miesiąc 500 zł 10 platform streamingowych, bo na jednej masz piłkę nożną, na drugiej wyścigi, na trzeciej serial, który cię interesuje, na czwartej drugi serial, na piatej film, na który czekałeś dwa lata od zapowiedzi... I tak dalej. Platformy streamingowe były fajne, do póki były dwie na krzyż na rynku, a nie
@Retsew: nie masz internetu w domu? Bo po co się tak męczyć z pobieraniem na komputer? Ja mam 3 telewizory, tablety, komórki i wszędzie w dowolnej chwili mogę sofie oglądać co chce od momentu w którym przerwałem na innym urządzeniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak, biedakom, którzy ze swojego złodziejstwa próbują uczynić powód do dumy.

@KotBojowy: Albo ludziom, którzy chcą szybko i wygodnie coś obejrzeć. Ostatnio chciałem odświeżyć sobie got i tylko jeden serwis VOD go ma. No i wszystko fajnie, ale mają #!$%@? playera, który ma brak kustomizacji i napisy są wybrakowane, tak że płacić 50 dych za takie gówno jak w tym samym czasie mogę sobie gdzieś to pobrać i użyć własnego playera.
Co do uTorrenta, to może kogoś zaciekawi wytłumaczenie sys admina prywatnego trackera oppaiti.me, który jest absolutnym freakiem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo:

Q: Why isn't uTorrent whitelisted?!


A: uTorrent is a security concern both for the person using it, and any peer that person ever connects to.

Bittorrent Inc, the company that owns and maintains uTorrent, has shown time and time again that they do not care about the wellbeing of their users
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AstroBoy: zależy na czym chcesz postawić, akurat ja użyłem skrótu myślowego pisząc "NAS", tak na prawdę to klient stoi na dekoderze z Linuxem, a na dysku sieciowym tylko zapisuje.
jezeli jest mowa i jakimś serialu lub filmie z platform to znalezienie go w jakość HD to 30 sekund, później kopiujesz magnata ctrl c ctrl v do qbittorrenta, dajesz pobieranie sekwencyjne i oglądasz, 2 minuty roboty


@Retsew: użycie wyszukiwarki w qbittorrent będzie jeszcze szybsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)