Wpis z mikrobloga

@Patus_Michal_Pol: @BooB: @piaskun87: uTorrent prawdopodobnie przynajmniej przez jakiś czas służył do kopania BitCoinów.

Dosłownie wczoraj obczaiłem, że młodszy brat używał tego ścierwa a przy odinstalowywaniu jakieś dziwne zwiechy, straszne pamieciożerny kombajn. Najlepsze, że na koniec odinstalowywania wyskoczyło jakieś spamwrskow gówno, że daj maila i wygraj 100 baksów.

Strasznie się ten program skiepścił.
@piaskun87: Analogicznie miałem z kanałami sportowymi, kiedyś miałem pakiet C+, a w nim ligę hiszpańską, angielską i Ligę Mistrzów czyli to co mnie interesowało, pakiet w kablówce około 50zł czyli uczciwie na oglądanie 3-4 meczy w tygodniu. Później rozbili mi La Ligę pomiędzy Eleven i C+, do tego Polsat który przejął Ligę Mistrzów narobił over 9000 kanałów, więc nawet jakbym kupił pakiet sportowy z polsatami to bym co najwyżej 2 ligę
@TatusMuminka: daj spokój, wykupiłem sobie polsatpremium na polsat go, bo jest sporo meczyków LM, myślałem że sobie w czwartek obejrzę dodatkowo jakieś meczyki z LE, a tu #!$%@?, viaplay wszystko ma... #!$%@?ło ich z tymi licencjami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamnaimiemaciek: nie wiedziałem :o, szkoda, bo zrezygnowałem z subskrybcji przez brak możliwości oglądania offline, a da się może streamowac do telefonu pliki z komputera? Bo dzięki VLC kończę oglądać serial na kompie i idę poleżeć na łóżku oglądając go na telefonie przez udostępnianie smb
jezeli jest mowa i jakimś serialu lub filmie z platform to znalezienie go w jakość HD to 30 sekund, później kopiujesz magnata ctrl c ctrl v do qbittorrenta, dajesz pobieranie sekwencyjne i oglądasz, 2 minuty roboty


@Retsew: albo ssh rpi, później screen -S torrent transmission-cli super_torrent, wstajesz rano i masz 50 sezonów Mody na Sukces czy czego tam chcesz