Wpis z mikrobloga

@blinxdxb:

@Retsew: nie masz internetu w domu? Bo po co się tak męczyć z pobieraniem na komputer? Ja mam 3 telewizory, tablety, komórki i wszędzie w dowolnej chwili mogę sofie oglądać co chce od momentu w którym przerwałem na innym urządzeniu.


Na komputer? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam domowy serwer z 4TB filmów i seriali + Jellyfin. I tak jak ty oglądam co chce na jakim
tylko Tixati ;)


@K-S-: Tixati jest spoko ale ma tak spoerdzielony kod GUI że przeciągnięcie okienka programu powoduje że transfer leci na pysk, no i nie daje rady przy szybkim necie. Qbittorrent zdecydowanie lepiej niż Tixati obsługuje neta 600Mbps+
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
A ja zrobilem sobie serwer wielozadaniowy na unraid i jednym z zadań jest pobieranie torrentow i dodawanie do mojego plex-a
Wszystko zautomatyzowane i przez vpn
Wchodze sobie w apke radarr, wybieram film i w 3 min jest pobrany w jakiej jakości chce + kupiłem domene i zrobilem zdalny dostęp do plexa z poza domu wiec moge ogladac gdzie chce
Polecam takie rozwiazanie ( nie mialem zadnej wiedzy zeby to zrobic, yt mi
@gust4v: Napakowany reklamami i chyba nawet krypto kopie w tle. Starsze wersje były super, a potem w jednym momencie coś się #!$%@?ło i uTorrent uruchamiał się dłużej niż trwało samo ściąganie legalnego filmu.