Wpis z mikrobloga

@moon_bluebird: no dlatego napisałem, że jestem boomer, konta niektóre mam od 2006 roku i nawet jak nie ściągam to czasem się zaloguje zobaczyć co się dzieje na danej stronie, żeby konto nie zostało zamknięte. No i oczywiście nie odważyłbym się ściągać cokolwiek "polskiego" z publicznego trackera bo można sobie głupiego smrodu narobić ¯\_(ツ)_/¯
@TatusMuminka:
Oj tak byczku.
Przecież kiedyś to nawet warto było dać te 4-5 dych w UPC za canal + i oglądać ekstraklasę, angielską, ligę mistrzów.
A teraz to jak te platformy streamingowe wyrastają nowe z nowymi prawami i trzeba z 5 nakupować, żeby wszystko oglądać.
A ten canal + teraz to już w ogóle jest najlepszy, od kilku lat co chwilę tracą kolejne prawa, a cena zostaje ta sama. Najpierw liga
@TatusMuminka: a jakich streamów z meczami używasz?


@menelki: jak chce odpalic przy okazji innych zajec zeby sledzic jednym okiem z polskim komentarzem i nie zalezy mi na jakosci to strims world, jak mam podpinac sie pod tv to szukam czegos odpalanego przez sopcast/ace stream.
@CJzSanAndreas: @KotBojowy: no ja wole sie bawić w torrenty nawet jak mam kupioną subksrybcje jakiegos serwisu, no bo #!$%@? nie igdzie używać tych serwisów. Chcesz obejrzec film w 4k? #!$%@?, nie masz odpowiednego procesora, systemu czy nawet kabla i jakosc spada do 720p. W większości jednak przestałem płacić bo nie chce wspierać takich praktyk przez które nie mogę obejrzeć filmu nawet jak zapłacę.

@mamnaimiemaciek: w apce za to brakuje
kopiuję linka z HBGO czy innego Disney Channel i oglądam? Bez pobierania?


@OrzechowyDzem: W sumie jest to jakiś pomysł, żeby powiązać link do serwisu z oryginałem, z torrentem albo jakimś pirackim serwisie streamingowym. :D