Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgrzegorz: frajerem bo nie kradnę?
@GustawKonrad: Netflixa opłacam bo moje dzieciaki lubią tam oglądać bajki a ja kilka seriali. Szanowanie pieniędzy nie polega na okradaniu innych, złodzieju. Nie stać cię to nie kradnij. Zarób albo oszczędź.
btw, jak jesteśmy w temacie, ktoś ma dobrą metodę puszczania 4k hdr z PC na TV? Niby potplayer wysyła hdr na tv, ale nie wiem czy to całkowicie bangla w jakości jak powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bgrzegorz: typowy Janusz - robotnik fizyczny z ciebie. Skoro filmy kradniesz, to resztę oprogramowania też? Własność intelektualna, prawa autorskie? Ciężka praca konkretnych ludzi - to wszystko dla ciebie bez znaczenia bo nie możesz tego schować do kieszeni? Twoje pieniądze na koncie też nie mają fizycznej postaci (a w dużej mierze nawet pokrycia w czymś materialnym), czyli można ci je ukraść?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piaskun87: śmieszą mnie te memy, tak jakby kiedyś na tym jednym Netfliksie było wszystko i nagle poprzenosili na inne platformy xD A przecież parę lat temu to była jedna wielka bida, stare filmy i parę pojedynczych produkcji bezpośrednio od Netflixa, a teraz masa ich własnych produkcji, spora ich część jest średnia, nawet słaba, ale tych dobrych jest i tak znacznie więcej niż kiedyś. Do tego zewnętrzne produkcje pojawią się coraz szybciej,
@bgrzegorz: Daj hasło i login do konta bankowego - twoje pieniądze fizycznie nie istnieją, więc nie obrazisz się, jeśli ci je ktoś ukradnie. Prawda, złodzieju?
A tak z ciekawości - w gry grasz tylko freeware?