Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem niedawno dziewczynę na #tinder, pierwsze spotkanie trwało kilka dobrych godzin, pod koniec było sporo przytulania i trzymania za rękę a na koniec pocałunek. Na spotkaniu oboje byliśmy bardzo rozmowni, wszystko szło w dobrym kierunku, ale jak napisałem do niej na drugi dzień to miałem wrażenie że nieco się wyciszyła i odpisywała raczej zdawkowo.
Minęło parę dni od spotkania, przez ten czas wymieniliśmy raptem kilka prostych wiadomości typu hej co tam, itp. Chciałem się z nią spotkać jeszcze ostatnio ale tłumaczyła się brakiem czasu i ustaliliśmy że ugadamy termin za jakiś czas. Nie chcę wyjść na jakiegoś nachalnego gościa ani jej spłoszyć bo zależy mi żeby pociągnąć tą znajomość dalej, ale mam wrażenie że z jakiegoś powodu u niej to zainteresowanie wygasło. Jak mogę jej dać znać w nienatrętny sposób że zależy mi na spotkaniu? Czy po prostu dać sobie lepiej spokój skoro nie wykazuje zbyt dużej inicjatywy? #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61477598942c94000b1dd4ea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania wyjdz jeszcze raz z propozycją, tylko na luzie, że dawno nie byles/nie jadłeś X i czy cciala by ci towarzyszyć. Jeśli tym razem znow cie oleje i nie zaproponuje innego terminu to ja olej i tyle. Szukaj następna, tak to działa, nie ma cie spinac o jedną różową po jednym spotkaniu
@AnonimoweMirkoWyznania nie wychodz z żadną propozycją tylko przestań sie odzywać! It's over, ale nie dla Ciebie tylko dla niej.
Skończ ten lament, nie ciągnij dalej tematu tej dupy, nie poniżaj się. Idziesz do następnej i tyle, może sama się odezwie, a wtedy zdecydujesz czy jej coś odpisać czy też nie i essa (polecam nie). Dupy, które pisza do Ciebie tylko wtedy, kiedy brakuje atencji, a nie mają ochoty sie spotkac powinieneś OLAĆ.
@Opportunist: U kobiet to tak nie działa, matka natura przesyła pozdrowienia. Mężczyzna podświadomie nei chce partnerki z przebiegiem, kobiecie nie przeszkadza podświadomie facet z przebiegiem dopóki jej się to opłaca.
Rigidingdongsong: @BurzaGrzybStrusJaja: Podpisuję się pod tym wszystkimi członkami.

nie wychodz z żadną propozycją tylko przestań sie odzywać! It's over, ale nie dla Ciebie tylko dla niej.

Skończ ten lament, nie ciągnij dalej tematu tej dupy, nie poniżaj się. Idziesz do następnej i tyle, może sama się odezwie, a wtedy zdecydujesz czy jej coś odpisać czy też nie i > essa (polecam nie). Dupy, które pisza do Ciebie tylko wtedy, kiedy