Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
#neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow #konfederacja

1. Prawaki tworzą znalezisko o rzekomej wyższości Konfederacji nad PO na podstawie jakichś absurdalnych kryteriów

2. Neuropka wrzuca znalezisko prześmiewcze znalezisko w podobnej konwencji, gdzie w absurdalnych proporcjach porównywana jest procent posłów KO i Konfy, którzy głosowali za #zakazhandlu

3. Konfederaci nie mogą być gorsze i tworzą znalezisko w identycznej konwencji, tym razem na cel obrali sobie porównywanie Konfy i Lewicy, również w temacie zakazu handlu.

Widzicie drodzy Konfederaci i Konserwy - to jest diametralna różnica pomiędzy nami - wy nie potraficie krytykować swoich wybrańców, zawsze znajdziecie jakieś głupie wytłumaczenie.

A bo to różne partie, a bo to coś.

Neuropki w przeciwieństwie do was potrafią dać zjebe również swoim wybrańcom i nie mamy ich zamiaru tłumaczyć w jakiś pokrętny sposób.

Lewica dała dupy przy tym głosowaniu, przyznało to wielu Neuropków(w tym i ja), bo na nich zagłosowałem w 2k19, wstydzę się tego poniekąd, ale czasu nie cofnę.

Człowiek uczy się na błędach.

Pozdrówki, elo!
źródło: comment_1632075124zlYNEWKuzLAKy6D3O1QDVd.jpg
  • 10
@Neubert Człowiek patrzący z boku może mieć zaburzony pogląd na polityczne wojenki na wykopie. 95% #4konserwy to zwykli konfiarze, którzy są fanatyczni i zachowują się, jakby byli ultrasami jakiegoś klubu. Neuropki jedynie deklarują swoje wybory polityczne i czasem sympatie, ale nie są bezkrytyczni wobec partii, na które głosują. Poza tym #antykapitalizm wyraźnie się oddzielił od neuropy. Tu nie ma miejsca na symetrię.
Lewica dała dupy przy tym głosowaniu, przyznało to wielu Neuropków(w tym i ja), bo na nich zagłosowałem w 2k19, wstydzę się tego poniekąd, ale czasu nie cofnę.


@Neubert: Taaa, a co ja mam powiedzieć jak ja na Konfę głosowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Walczę z bólem przez ujawnianie ich prawdziwej twarzy przy każdej okazji żeby jak najwięcej osób od tego bólu uratować.
źródło: comment_1632082947IRgwqwHd8MOFxCWLN59tWj.jpg
A i tak zostaniesz zwyzywany od lewaków przez konfiarską sektę xDDDD


@yosoymateoelfeo: Powiem więcej - wcześniej byłem wyborcą Korwinowych tworów, ale w tych tworach kontrowersyjny był w tamtych czasach przede wszystkim Korwin który lubił coś głupiego #!$%@?ąć. No ale czasy były jakie były, Nowoczesna się usrała i tak w sumie to nic wolnościowego więcej nie było.

I nawet nie do końca można powiedzieć, że "wyrosłem z kucostwa" bo liberalny światopoglądowo i