Wpis z mikrobloga

Komunikacja miejska byłaby spoko gdyby nie ludzie którzy:
- śmierdzą potem
- przed chwilą skiepowali papierosa i wsiedli jebiąc smrodem petów do środka
- zeżarli przed chwilą coś z czosnkiem lub sosem czosnkowym
- kaszlą jakby mieli zaraz umrzeć
- gadają na cały ryj przez telefon
Żuli pomijam bo wiadomo

Jak jesteś którą z tych osób to serio wstyd.
#mpkwroclaw #wroclaw #warszawa #poznan #krakow
  • 63
@Beszczebelny: Taki smród czystej fajki to jeszcze nic. Kiedyś w liceum siedziałem obok typa, który jarał szlugi nałogowo. Czasami na pierwszej lekcji się zdarzało, że właśnie był po jednym szlugu, a w dodatku od rana nic nie pił i nie mył zębów (chociaż na to można akurat przymknąć oko). Smród fajek i zaschniętej, nieumytej mordy to combo, które przy każdym wypowiadanym słowie w moją stronę wywoływało u mnie cofanie się treści
@Shellthorn oj tak byczq +1, mam w robocie takiego gościa co tuż przed wejściem do autobusu musi palić. Zawsze się modlę żeby z nim nie jechać bo jak się do mnie odezwie to #!$%@? jakby przed chwilą zezarl gówno, dosłownie xd w połączeniu z jakimiś moimi pozostałościami choroby lokomocyjnej muszę ostro ze sobą walczyć żeby się nie porzygać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Beszczebelny: Była by spoko gdyby prze*ebanie się z jednego końca miasta do centrum nie trwało 45 minut.
Była by spoko gdyby autobusy zatrzymywały się na swoich przystankach a nie przejeżdżały skazując na czekanie przez pół godziny.
Była by spoko gdyby można było na niej polegać.
Była by spoko gdyby w godzinach szczytu było miejsce a nie ścisk na zapałki.

Ogólnie #!$%@?, nie polecam, do miasta tylko własne auto.
@Beszczebelny @Shellthorn "najlepsi" są ci co zostawiają połowę szluga z przemytu na później bo im autobus przyjechał, więc gaszą go na szybko o chodnik i taki lekki tlący się chowają do kieszeni. Jeździłem parę razy z typem który miał kieszeń szaro-brazową od tych niedopałków. Smród mokrej skisłej popielniczki jest po stokroć gorszy od samego dymu.