Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dłuższego czasu działam na Tinderze. Szukam głównie na ONSy i FWB. Jestem w mojej ocenie 8/10. Nie każdą można wyrywać, ale mam pewne sposoby, dzięki którym łatwiej o szybki numerek. Może przyda się któremuś z was. Lepiej za darmo niż za pieniądze u roksy.
Jak poznać ku___szona w internecie?
- napompowane wary. Każdy szon ma powiększone usta. Traktujcie to jako oznakowanie łatwości. To niewerbalny komunikat oznaczający chęć na łatwy numerek/przebieg;
- brak zainteresowań. Spędzanie wolnego czasu na #!$%@? typu netflix;
- chwalenie się imprezami, wypitym alkoholem;
- w opisie coś w stylu "nie jestem taka jak inne";
- silne ciągoty feministyczne;
- border;
- ulubiony film/książka to "365 dni" i podobne;
Pierwszy krok, zagadujemy i komplementujemy. Drugi w rozmowie robimy delikatne sugestie o zabarwieniu erotycznym. Ciągniemy konwersacje maksymalnie kilka dni. Następnie umawiamy się na kolację ze śniadaniem. Po wszystkim szukamy następnej.
Na co uważać?
- zbezpieczenie to podstawa;
- na spotkaniu nie pijcie mocnego alkoholu, lampka szampana wystarczy;
- nie warto zagadywać do normalnie ubranych dziewczyn, niewyzywajaco i w lekkim makijażu. ONSa z taką nie bedzie;
- kłamcie o zarobkach i pracy. One i tak tego nie sprawdzą, mężczyzną z prestiżowym zawodem = nogi szybciej rozłożone.
#tinder #fwb #ons #divyzwykopem #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61474f1e942c94000b1dd496
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: W żadnym wypadku nie mogę zgodzić się do kłamania odnośnie zawyżania swoich zarobków czy prestiżowej pracy. Wystarczy, że widać po Tobie, że masz kasę.
Notorycznie mówię różowym, że jestem bezrobotny i wchodzi jak złoto. Nie robisz żadnych fikołków, ale widać po Tobie i sposobie bycia, że masz status. Jak starasz się w sztuczny sposób zaimponować lasce, jak 90% cuckoldów to nic z tego nie wyjdzie. Jeszcze weź ją na jakąś
Komando: @N331: XD mogę udostępnić. Zdjęcia z niektórymi szonami też mam. :P Pisz na priv.
@olaf_wolominski: nie z kazda sie da, niezaleznie jak wygladasz. Niektore sa latwe, inne nie
@edenmar: przeciez nie wezme z nia slubu XD to tylko onsy. Do stalego zwiazku znajde normalną
@jaann6: dotychczas wychodzilo. Zapraszam do sredniej restauracji albo do domu lub hotelu. Staram sie najmniej wydawac. Dom najlepsza opcja, koszty najmniejsze .