Wpis z mikrobloga

@noitakto: To troche ironiczne, tak samo jak to że za życia milczały o nich mainstreamowe media a ich zwolennicy spamowali nimi gdzie się tylko dało. Po śmierci to mainstream o nich mówi a zwolennicy ich wygumkowali tak jakby nigdy nie istnieli.
  • Odpowiedz
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: Jakiej propagandy. Szczepienia działają i ratują życie. Nawet antyszczepionkowcy ze swoimi fantazjami z filmów klasy b to nie jest propaganda, tylko zwykły strach ubrany w mechanizm wyparcia.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: sory za opóźnienie, ale założenie zbiórki nie wydaje mi się wiarygodnym dowodem na cokolwiek dziejącego się na drugim końcu świata. Każdy z tych artykułów jest o USA - a dlaczego nie o zgonach z Polski????
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: nie wiem, mnie np nie interesuje, co się dzieje w Poldce, bo dla mnie to drugi koniec świata. Na moim podwórku szczepionki działają, lockdown trwał 2 tygodnie rok temu i tyle, a tak to żyjemy prawie normalnie, jedynie maski na zewnątrz i wewnątrz, ale te na zewnątrz myślę, że zniosą w końcu, bo to debilizm. A że mamy już z 80 ponad procent populacji szczepionej dwoma dawkami i ponad
blinxdxb - @InspektorDupa: nie wiem, mnie np nie interesuje, co się dzieje w Poldce, ...

źródło: comment_1632342789eWtDsRV1Sl0lxfzDX0Xsbm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz