Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@noitakto: średnio raz w tygodniu na gw pojawia się artykuł o całej rodzinie antyszczepionkowców wybitej przez kowid. Od początku tego syfu osobiście słyszałem o jednym przypadku, żeby zmarły chociaż dwie osoby z tej samej rodziny xd no jakoś nie chce mi się już wierzyć w takie teksty.

@InspektorDupa: ja nigdy nie widziałem, ani nie znam osoby, która by zapłaciła abonament radiowo telewizyjny. Jakoś nie chce mi się juz wierzyć w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulyssos: są tacy co umierają od szczepionki, więc ¯\_(ツ)_/¯
Tak czy inaczej to jest indywidualna decyzja. Jestem zaszczepiony ale mocno przeciw segregacji, lockdownom i całemu temu kowidiaństwu.
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Czy ja gdzieś napisałem że jestem przeciw szczepionką? Grubasy mają zwyczajnie cięższy przebieg choroby i częściej kopią w kalendarz. Sam miałem covid i w sumie pobolała mnie tylko głowa i plecy.
  • Odpowiedz
@noitakto nie szczepilem się a byłem we Wrocławiu rok temu, tysiące ludzi z którymi miałem kontakt w barach, restauracjach i klubach. Na samym rynku też setki osób które mijałem i nikt maseczki nie nosił. Kilka miesięcy temu byłem w Gdańsku, dokładnie taka sama sytuacja i również bez maseczki. W sobotę byłem na meczu, stadion - 25k ludzi. Wracaliśmy tramwajami do hotelu, osoby bez maseczek śpiewający na cały głos jakieś pół metra ode
  • Odpowiedz
że zagrożenie nie istnieje bo pozwala im to żyć bez strachu.


@TurboDynamo: Ja myślę, że nie chcą bo "państwo nakazuje". Moim zdaniem chodzi o to, że państwo ma gdzieś swoich obywateli i nagle zupełnie "za darmo" zmusza do szczepienia dla dobra ludzi. Tymczasem, gdy szpitale klękają, rządzący zbierają się na urodzinach radia maryja bez zaleceń sanitarnych, które sami trąbią przed kamerami, na innych imprezach czy sfotografowani na ulicy, a celebryci mówiący
  • Odpowiedz
Wow 2 osoby z 8000000000 na ziemi umarły na Covid19 to jest zajebisty dowód na to jak straszna jest to choroba, takie coś na pewno przekona niezaszczepionych.
  • Odpowiedz