Wpis z mikrobloga

Mirki co można robić w trakcie studiów, żeby miec fajne CV idąc do pierwszej pracy. Robie #finanse i #rachunkowosc w #uk i po tym roku będe mial opcje placementu (rok stażu), ale nie za bardzo chce na niego iść, ponieważ raczej na magisterke odbije w analize danych/biznesową i za dużo ten staż mi sie nie przyda, a nie chce roku przedłużac i też by mnie to kosztowało troche logistycznie, bo wynajmuje flata z bratem i duzo #!$%@? by było. Są jakieś ciekawe kursy z #it, żeby zrobić i mieć papier? Co polecacie sami?

#emigracja #korpo #studbaza #studia #praca #pracait #analizadanych
  • 9
  • Odpowiedz
@hayawari: placement nie jest złą opcją, zastanów się nad tym jeszcze raz. Nigdy dokładnie nie wiadomo jakie doświadczenie zdobędziesz i czego się nauczysz, a może Ci się spodoba? Jak wyrwiesz placement w jakiejś rozsądnej firmie, to będziesz miał dobry wpis w cv.
Ja pracowałem full time i studiowałem part time i zrobiłem magisterski projekt w moim miejscu pracy. Wyszło fajnie, polecam tę opcję jak się da.
  • Odpowiedz
@Budo: ten placement to nie chce szczegolnie ze wzgledow logistycznych, jestem z młodszym bratem na studiach, wynajleismy flata, kupilsmy meble i ogolnie duzo z wyprowadzka akcji by było, a u siebie w miescie nic nie znajde, ale to z magisterką dobry pomysł w sumie, dzięki. Co studiowałes tak z ciekawości?

@narwi: nie mam żadnych skilli póki co poza excelem i totalnymi podstawami c++ z liceum, których nie pamietam nawet
  • Odpowiedz