Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dużo znacie dziewczyn, które pod nosem mają takie widoczne włoski i nic z tym nie robią? Takie dziewczyny na wydaniu. Najgorzej jak świeci słońce i to w pełni widać. Ja jak idę np na taką randkę, to nieraz mam krótsze włosy pod nosem czy brodzie, niż dziewczyna. Przecież usta raczej są takim atutem dziewczyny, czymś co jakoś przykuwa wzrok. U jednej nawet widziałem na brodzie pod słońce cały las takich sterczących włosów. Osobiście mam wtedy mieszane odczucia i ciężej mi myśleć o takiej dziewczynie jako potencjalnej partnerce. Według mnie to jakoś zaburza kobiece względy estetyki, ale na poziomie znajomości mi to nie przeszkadza i niech sobie robi co chce, ubiera co chce itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy tylko ja za każdym razem jak sie umówie na randke, to do takich mam szczęście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam też, że najczęściej spotykałem raczej typy dziewczyn mało malujących sie, takie bardziej cichsze, niż przebojowe, ale zdarzały się też bardziej ekstrawertyczne i też wąsik był obecny. Przecież nie będę sugerował, żeby ścieła. Mało spotykam się z dziewczynami, bo mało ich mam w otoczeniu, ale jak już sie uda umówić z jakąś, to właśnie takie sytuacje zachodzą xD

Skoro umawiają sie na randkę, to dlaczego po prostu tego nie zetną, czy coś? Może mieliście podobne sytuacje? ;) Czy nie przeszkadzałoby Wam to u dziewczyny, z którą sie umówiliście na randke? Czy ja niepotrzebnie zwracam na to uwage? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #przegryw #zapytanie #pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6144d807942c94000b1dd077
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
LojalnaFoka: Czy ty właśnie masz eurekę na poziomie dziesięciolatka, że wygląd nie musi w żaden sposób odzwierciedlać charakteru? XDDD Tak, woah, ciekawe czy introwertyczne kobiety mają rzadsze włosy pod pachami od ekstrawertycznych czy nie XDD
Każda kobieta ma na twarzy meszek. Jak ci przeszkadza to w myśleniu o nich jak o potencjalnych partnerkach, to szukaj takich co to woskują (są takie, ale nie oczekuj, że jakaś zacznie tak robić dla ciebie
OP: Nie chodzi o jakiś lekki meszek, a bardziej o las włosów pod nosem i na brodzie (oczywiście bez przesady, ale widoczny), gorzej jak jakaś ma ciemne włosy, wtedy widać to bardziej i są takie ciemne włoski pod nosem.
Jeśli chodzi o dziewczyny, to każda po 20-pare lat. Wcześniej jakoś na to nie zwracałem uwagi, nie zauważałem, może inne tego nie miały, albo nie miały tak widocznych tych włosów i dlatego