Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki jak sensownie zagospodarować małą sypialnię 2,8x3,3 m? Czy da radę wcisnąć tam coś więcej niż łóżko i szafę? Szczerze tak według wstępnych wymiarów taki pokój jest za wąski żeby wsadzić toaletkę/komodę. Ma ktoś podobny metraż?

Druga sprawa, na ile sensownie jest kupować miejsce parkingowe z komórką w hali budynku obok (kilkanaście metrów)? W takim układzie miałbym komórkę 7 m2, jeżeli bym kupił miejsce pod swoim budynkiem to największa komórką ma 2,7 m2..
#deweloperka #patodeweloperka #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 14
  • Odpowiedz
na ile sensownie jest kupować miejsce parkingowe z komórką w hali budynku obok


@bejt: Jeżeli lubisz do samochodu albo komórki chodzić w kurtce przeciwdeszczowej i zimowych butach jak akurat pogoda tego wymaga i nosić torby z zakupami to pewnie, kupa sensu. Ale główną zaletą parkingów podziemnych jest to że możesz sobie w szlafroku do samochodu zjechać windą w -20C albo burzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: no tak, tylko idąc do auta i jadąc do punktu X, na 90% będę też wysiadać w miejscu na dworze, więc i tak muszę do auta się ubrać adekwatnie. A jednak komórka 2,7 m2 bardziej przypomina szafę. W bloku nie ma wózkarni/rowerowni.
  • Odpowiedz
tylko idąc do auta i jadąc do punktu X,


@bejt: Ale idąc do auta i nigdzie nie jadąc tylko wracając po portfel albo torbę z bagażnika albo po zakupy na drugi raz już niekoniecznie. Ale skoro masz to przemyślane i te metry mają dla ciebie jakąś większą wartość to rób jak uważasz.
  • Odpowiedz
no tak, tylko idąc do auta i jadąc do punktu X, na 90% będę też wysiadać w miejscu na dworze, więc i tak muszę do auta się ubrać adekwatnie. A jednak komórka 2,7 m2 bardziej przypomina szafę. W bloku nie ma wózkarni/rowerowni.


@bejt: No jak jedziesz np. na zakupy do jakiejś galerii, czyli z parkingu podziemnego do parkingu podziemnego, to kurtka jest zupełnie zbędna... Tak samo jeśli zapomnisz czegoś zabrać z
  • Odpowiedz
@Pantegram: generalnie nie jest to łatwe, ale przy 3 rowerach i komplecie kół do auta na zimę schowek 2,7 m2 nawet mi na to nie wystarczy, stąd chęć pójścia na pewne kompromisy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejt: mam sypialnie 3,4x2,2 duże łóżko 160 dosunięte bokiem do ściany, do tego nieduża szafa + szafka nocna i drzwi przesuwne, nic więcej nie wcisne, po czasie stwierdzam że łóżko 140 też by wystarczylo
  • Odpowiedz
@a9a_: ja mam łóżko z ramą 1,8x2,2 m niestety i teraz po wstępnym wyrysowanie wiem, że nie da rady wcisnąć tam żadnej toaletki czy komody, bo będzie jedynie bardzo wąskie przejście
  • Odpowiedz