Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@stanley___: Jest to obrzydliwe. Podobnie obrzydzony jestem gdy widzę w tramwaju typowego wykopka z tłustymi włosami o aparycji kluski śląskiej. Jakoś tacy na wykopie nie zdobywają gorących tylko baby z włosami na nogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanley___: piękną nam kobiety fundują spiralę #!$%@?. Teraz faceci w odwecie przestaną golić brody, potem laski zapuszczą wąsa i potem znowu faceci w odwecie coś wymyślą i tym sposobem cofniemy się do poziomu małp XD BO PRZECIEZ NIE MUSISZ NA MNIE PATRZEC!!111one
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: no tak, wolność wyboru jest fajna, można sobie wyglądać tak jak się chce i iść swoją drogą niezależnie od tego co jest modne i nie być z tego powodu traktowanym inaczej. To co dla jednego jest fajne dla drugiego takie być nie musi
  • Odpowiedz
@Kotr: Jest jednak różnica między wolnością wyboru a normami społecznymi, ile zmienia ich się manifestując odmienność. Ja np jestem zwolennikiem wygolonych jaj, ale nie eksponuje ich w miejscach publicznych by zachęcać innych do golenia jaj. Ja rozumiem karzą chęć bycia innym, ja nie rozumiem jej exponowania. Po co?
  • Odpowiedz
@PanManieglev ja np. nie mogę, mam przeciwskazania do lasera. A nawet jakbym mogła to bym nie poszła, bo szkoda mi kasy na takie zabiegi dla czyjegoś widzimisie.
Dużo innych fajnych rzeczy można zrobić za takie pieniądze zamiast usuwać owłosienie, bo ktoś wymaga żeby kobiety wbrew naturze miały 24h/7 dni w tygodniu gładką pipę i nogi xd
  • Odpowiedz
@stanley___: Wy macie, wykopki mizogini, podstawowe braki w zrozumieniu funkcjonowania społeczeństwa xD
dopóki ona nikogo nie krzywdzi to może sobie chodzić z nieogolonymi nogami, a Tobie #!$%@? do tego. Po co w ogóle o tym gadać?
  • Odpowiedz
Moda ma to do siebie, że często kreowana jest przez idiotów dla idiotów, takie życie ;) Za jakiś czas, będzie promowane golenie/depilacja, moda jest jak koło
  • Odpowiedz