Wpis z mikrobloga

Ehh, nawet mi was nie żal. Narzekacie na Julki, że mają wymagania, że chcą ładnych lub "interesujących", a sami co? XD

Pewnie #!$%@? na co dzień wyglądacie jak Harry Potter po roku na Kamczatce, ubrany w ciuchy z lat 80 i gracie pół dnia w CSa xD Zaprosicie taką Juleczkę na chatę i co dalej? Otworzycie z nią tatrę i o czym będziecie rozmawiać? O anime i waleniu gruchy? A do jedzenia podacie pewnie mrożoną pizzę familijną ? XD

Dla takiej fajnej laski wygląd to może się liczyć co najwyżej przy jednorazowym skakaniu po bolcu, ale żeby ją utrzymać, to trzeba po prostu nawiązać kontakt. Zaprosić w fajne miejsce, uśmiechać się jak głupi, dużo rozmawiać, opowiadać, pokazać swoje zainteresowania, żeby powiedziała "Wow, fajnie się z nim rozmawia, ma ciekawe życie i pasje", a wy jakbyście przyszli na randkę to pewnie pierwsze co by wam piana z pyska poleciała i jedyne co by przyszło na myśl to obmacać brudnymi łapami jej cyce XD

Kiedyś sąsiadka mi opowiadała, jak poszła na randkę z typem z tindera i na miejscu okazało się, że wygląda zupełnie inaczej. Pierwsze co zrobił ten spermiarz to padł na kolana i zaczął lizać jej buty. Typiara oblała go gorącą kawą, którą sobie zamówiła, wyszła, a ten pobiegł do toalety jeszcze sobie kefir spuścić z węża xD Potem okazało się, że na wykopie pisał jakieś niestworzone historie, jak to wystawił głupią p0lkę, co leci tylko na wygląd. Ehh.

#tinder #p0lka #heheszki #zarzutkadoskonalejjakosci #stulejacontent #spermiarzalert #bekazpodludzi #niebieskepaski #przegryw
S.....y - Ehh, nawet mi was nie żal. Narzekacie na Julki, że mają wymagania, że chcą ...

źródło: comment_1631778443EXF8GXPJbWwRbEXxD7wkMY.jpg

Pobierz
  • 24
Ehh, nawet mi was nie żal. Narzekacie na Julki, że mają wymagania, że chcą ładnych lub "interesujących", a sami co? XD


@Sok_Mandarynkowy: ledwo zacząłeś i już błąd. #przegryw się nie buntuje, że nie może mieć Julki 9/10. On się buntuje, że nie może mieć laski na swoim poziomie przez hipergamię. To co napisałeś to domena k0biet. Je oburzają wymagania typu:
- żeby nie ważyła tyle co wieloryb
- żeby nie miała