Wpis z mikrobloga

Wprowadziłam się do nowego mieszkania i za #!$%@? nie mogę ogarnąć budowy brodzika prysznicowego. Cały dzień stoi do tego samego poziomu woda, odpływ wygląda jak na zdjęciu. Nie przelewa się nigdy, gdy biorę prysznic, jest po prostu taka sama. Wątpię jednak, że powinna tam być, zwłaszcza, że gdy nie wietrze mieszkania z łazienki bardzo brzydko pachnie, wydaje mi się, że właśnie z rur/tego odpływu. Do tej pory nie widziałam czegoś takiego, jedynie tradycyjny metalowy odpływ xD Dodam, że czasami wpada mi tam zatyczka od maszynki i też nigdzie nie wędruje, tylko łezy w tej wodzie. Co zrobić, gdzie leży przyczyna? Wątpię, że użycie kreta coś da. Nawet nie widzę którędy spływa prysznicowa woda w tym dziwnym tworze.
#hydraulik #hydraulika #mieszkanie #technika #majsterkowanie #usterka
Praemislia - Wprowadziłam się do nowego mieszkania i za #!$%@? nie mogę ogarnąć budow...

źródło: comment_1631723599VpEh9rbSJJjW455zIopp8Z.jpg

Pobierz
  • 21
@Praemislia: woda ma tam stać. Inaczej cały zapach z rur będzie dawał. Sprawdź czy nie ma drobnej szpary w odpływie pralki. Jak nie jest szczelna to daje z rury, a to ta sama co z kibla. Miałem tak kiedyś, pralka dosunieta na maxa przechyliła rurę w takiej gumowej redukcji. Waliło jak z szamba.