Wpis z mikrobloga

Wprowadziłam się do nowego mieszkania i za #!$%@? nie mogę ogarnąć budowy brodzika prysznicowego. Cały dzień stoi do tego samego poziomu woda, odpływ wygląda jak na zdjęciu. Nie przelewa się nigdy, gdy biorę prysznic, jest po prostu taka sama. Wątpię jednak, że powinna tam być, zwłaszcza, że gdy nie wietrze mieszkania z łazienki bardzo brzydko pachnie, wydaje mi się, że właśnie z rur/tego odpływu. Do tej pory nie widziałam czegoś takiego, jedynie tradycyjny metalowy odpływ xD Dodam, że czasami wpada mi tam zatyczka od maszynki i też nigdzie nie wędruje, tylko łezy w tej wodzie. Co zrobić, gdzie leży przyczyna? Wątpię, że użycie kreta coś da. Nawet nie widzę którędy spływa prysznicowa woda w tym dziwnym tworze.
#hydraulik #hydraulika #mieszkanie #technika #majsterkowanie #usterka
Praemislia - Wprowadziłam się do nowego mieszkania i za #!$%@? nie mogę ogarnąć budow...

źródło: comment_1631723599VpEh9rbSJJjW455zIopp8Z.jpg

Pobierz
  • 21
@Praemislia: Straszne gówno. Ciężko na tym używać kreta. To co widzisz jako swój odpływ jest tak jakby rurka wpuszczona w szerszą rurkę. Innymi słowy woda odpływa do góry poza krawędziami odpływu który widzisz.
@Praemislia Sprawdź jeszcze czy zawsze ta woda stoi, mnie np #!$%@?ła przy praniu albo myciu w kuchni, nie było wody to śmierdziało bo leciało z kanalizacji. Problemem okazał się syfon z okrągłego najprostszego ciąg wody w rurach wysysał wodę, zmieniłem na taki z bardziej kanciastym zbiorniczkiem i po problemie.