Wpis z mikrobloga

Największa p0lka jaką znam:
którą ruchał każdy okoliczny czad
leciała na kasę i status czadów
ubierała się jak ździra
opierniczyła raperowi pento po koncercie
zaliczała trójkąty w różnych konfiguracjach
imprezowiczka - chlała, ćpała, jarała szlugi

Ściana za 2 lata i ona jest na 2 biegunie kompasu XD
Zero używek
pro-eko vegan
no make-up
kocha naturę, szanuje swoje ciało xD
czyta książki i wygłasza moralizatorskie mowy o sprzątaniu lasu

Jakiś beciak się nabierze jak nic, ale będę darł łacha jak ktoś się z nią ożeni XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
źródło: comment_1631689827Wh2wurwYHRBa6ioRboad57.jpg
  • 62
@swiety_spokoj: Przecież to jest norma. Jak wywaliłem jedną ze swoich dziewczyn z domu (leniwy gnój, którego jedynym zajęciem było leżenie plackiem przy netflixie, rozmowy ze starą i przeglądanie socjal mediów) to nagle stała się towar pierwyj sort - dieta, siłownia 5 razy dziennie, wolontariuszka w schronisku i przytułku dla bezdomnych, moje ciało moja świątynia. Złapała jakiegoś ofermę, on tyra w Niemczech dzień i noc, a ona albo pod blokiem z petem
@swiety_spokoj: Przypomniała mi się pewna historia z czasów jak używałem tindera. Poznałem koleżankę dziewczyny z którą w tym czasie się spotykałem i zeszła rozmowa na ilość partnerów. No i tak koleżanka wyskakuje z tekstem, że miała szalony rok i przeskakiwała z rąk do rąk i przestała liczyć po 20 bo to i tak nie ma znaczenia. A ostatnio na FB zobaczyłem że jest zaręczona, ciekawe czy narzeczonemu się pochwaliła że swoich
Śmieszne to jest wspieranie idei przeciwnej mojemu biznesowi chyba że uwielbiasz być cuckiem i płacić w podatkach na czyjeś bękarty albo zabiegi aborcyjne. Jeśli ktoś #!$%@? maniane niech płaci ze swojej kabzy.


@synkad: otóż to. p0lki są traktowane jako człowiek kategorii A - mogą wyprodukować z 10 różnymi mokebe 10 mokebiątek i wpadnie z 8k co miesiąc. Cyrk na kółkach. k0biety nie ponosza nawet odpowiedzialności za swoją cipę, mogą wrabiać beciaków
nie jestem #!$%@? incelem postujacym non stop o tym jakie kobiety są złe xD


@bajdo: argumentum ad incelum + filozofia YING-YANG. Klasyka w wykonaniu kukoldztwa i n0rmictwa xD

Miałem 7 partnerek, dzbanie. Jestem w związku, a hejtuję tylko bo jest za co. p0lki w świetle nauki to hipergamiczne bestie, a są traktowane jak anioły. Na ich emerytury #!$%@? przez takich kukoldów jak Ty.
cieszyć się życiem i uprawiają seks? xD


@Zortillo: a później chlip chlip do specjalisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszyć się życiem i uprawiać seks to nie jest to samo co dzisiejsza rewolucja seksualna, określana przez naukę jako PATOLOGIA.

jak nie będziesz miał dziewicy to nie zainteresujesz się laską? xD


Ma prawo przecież XD Szczególnie, że sam oferuje to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przykro mi, że jesteś aż tak sfrustrowany, to nie wygląda zdrowo mordo. Ja akurat kukoldem nie jestem bo wolę mężczyzn xD


@bajdo: mam szczęśliwy związek i zawsze miałem powodzenie, ale kukoldztwo #!$%@?ło rynek matrymonialny i cierpi każdy mężczyzna. #!$%@?ą mnie po prostu nierówności i że muszę #!$%@?ć na emerytury starych bab, że dostają benefity na każdym kroku i zaniżąją liczbę partnerów seksualnych. To są powazne problemy cywilizacyjne, a nie mizoginia na
XD ale ty wiesz że jak kobieta się masturbuje i zerwie przy okazji błonę dziewiczą to już nie jest dziewicą i to wcale nie musi znaczyć że się ruchała?


@zapalsobiekota: ma prawo mieć kryteria i wymagania jakie chce. Szczególnie, że to kobiety przodują w wymaganiach znacznie ponad to, co same oferują. Nie zaszkodzi tu odrobina balansu, w końcu to nie mężczyźni oglądają wysrywy typu 365 dni o zwykłej p0lce co ją
ma prawo mieć kryteria i wymagania jakie chce. Szczególnie, że to kobiety przodują w wymaganiach znacznie ponad to, co same oferują. Nie zaszkodzi tu odrobina balansu, w końcu to nie mężczyźni oglądają wysrywy typu 365 dni o zwykłej p0lce co ją porywa Włoski baron-czad i gangster do swojego pałacu XD


@swiety_spokoj: Na pewno do mnie chciałeś napisać?
@swiety_spokoj: mam* prawo

No tak masz prawo, ale nie jest to logiczne, widzisz też nie zgadzam się z hipergamią ale nie mam na nią zbytnio wpływu rynek został rozjechany przez kobiety i tak już chyba zostanie, znajdę jakąś mądrą i fajną kobietę to spędzę z nią tyle czasu ile zechcę i to tyle, a żenić się w ogóle nie zamierzam i nie rozumiem tych głupich zamysłów i ciągłego rozprzestrzeniania tego co
chodzi mi po prostu o to, że wysmiewasz kogoś, kto próbuje zmienić coś w swoim życiu. Co ona powinna zrobić według ciebie? Pisać posty na wykopie? Przepraszać każdego mężczyznę?


@bajdo: to po prostu jest śmieszne z perspektywy osoby, która zna ją od 16 roku życia. Tylko że ja w wieku 16 lat wszedłem w związek, który trwał 2-lata. Tworzyłem już wtedy wartościowe relacje, byłem dużo dojrzalszy od niej.

Ona za to
@swiety_spokoj: no i dobra, jesli zauważyła swoje błędy i chce teraz żyć inaczej, to more power to her. Nie każdy jest idealny, niektórzy popełniają błędy, a cieszenie się z czyichś niepowodzeń i porażek to #!$%@?ła sprawa
@swiety_spokoj: Prawda jest taka, że kobiety staly się rozwiązłe bo pozwala im na to spermiarstwo sterowane przez inżynierię społeczną. Sam na studiach zaobserwowałem jak dupy ode mnie z roku dupiły się jak popadnie a teraz jak wchodze na ich Fb to przykladne żony i matki ktore znalazly sobie beciaków. Najgiorsi są i tak ich faceci co myslą ze Bozie za noge zlapali, a jednemu powiedzialem prosto w ryj, ze jest ciotą