Wpis z mikrobloga

Największa p0lka jaką znam:
którą ruchał każdy okoliczny czad
leciała na kasę i status czadów
ubierała się jak ździra
opierniczyła raperowi pento po koncercie
zaliczała trójkąty w różnych konfiguracjach
imprezowiczka - chlała, ćpała, jarała szlugi

Ściana za 2 lata i ona jest na 2 biegunie kompasu XD
Zero używek
pro-eko vegan
no make-up
kocha naturę, szanuje swoje ciało xD
czyta książki i wygłasza moralizatorskie mowy o sprzątaniu lasu

Jakiś beciak się nabierze jak nic, ale będę darł łacha jak ktoś się z nią ożeni XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
źródło: comment_1631689827Wh2wurwYHRBa6ioRboad57.jpg
  • 62
@Geralt678: Z racji tego ze sie juz wtedy troche znalismy to przyjal to spokojnie, zaslaniając sie tym ze jej wcale nie znam i zebym nie ocenial (XD), koniec konców zostawila go po wyjezdzie do UK. Przyznal mi racje ale obecnie jest zareczony z podobną p0lką ktora ma dzieciaka z poprzedniego malzenstwa. Typ jest stracony, a takich jak on sa w Polsce setki tysiecy facetów, wiec co sie dziwic ze mamy tak
twoje prawictwo i nienawiść do kobiet


@Zortillo: nie jestem prawiczkiem, miałem 7 partnerek i 2 miałem okazję rozdziewiczyć. Gościu z czym Ty mi tu #!$%@? wyjeżdżasz XD

Nie usprawiedliwiaj puszczalstwa krytykowanego przez naukowców jakimś domniemanym moim celibatem. Te wasze fikołki niezmiernie mnie #!$%@?ą. Nigdy nie odniesiecie się do argumentów i prac naukowych, zawsze INCELU NIENAWISTNY KURRRRRRRR JA BEDE SIE PUSZCZAC BO PRAGNE TEGO

no tak bo lepiej być z szarą myszką
@zapalsobiekota: @Jestembogaty: Panowie, to troche tak nie do konca wyglada bo podobno nawet ginekolog zwykle nie jest w stanie stwierdzic, czy kobieta jest dziewica czy nie. A blone dziewicza w jakies formie jeszcze maja nawet kobiety po porodzie silami natury :)

https://blogs.webmd.com/womens-health/20191114/virginity-tests-a-gynecologist-sets-the-record-straight

www.irishexaminer.com/lifestyle/arid-30831143.html%3ftype=amp
@Jestembogaty: Wkleilam co mowia lekarze czyli eksperci w tym temacie a nie jakies zlote mysli na poziomie rynsztoka. Ginekolodzy przed badaniem mlodych dziewczat po prostu pytaja, generalnie pytaja tez jezeli widza ze pacjentka jest zestresowana. I nie, jej sie nie 'traci' w doslownym znaczeniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestembogaty: Ja się tam nie znam, głupoty pisze, które rozprzestrzeniają ludzie bez wiedzy

w sumie to #!$%@? usuwam komentarze bo nie jestem za tym żeby #!$%@?ć z głowy, powinienem zrobić research i wtedy mówić co jest 5