Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parę dni temu dostałem wezwanie do komisji wojskowej i potrzebuję przynieść zaświadczenie o kontynuacji nauki. Niestety pojawia się problem, iż jest to wezwanie na prawie koniec września, a ja w tym roku skończyłem szkołę średnią i idę na studia. Co za tym idzie pierwsze co zrobiłem to poszedłem do dziekanatu mojej uczelni i zostałem poinformowany, że przed 1 października nie mogą mi czegoś takiego wydać, gdyż jestem dopiero przyjętym kandydatem. Stąd chciałbym zadać pytanie, czy da się to załatwić jakoś sensowniej niż poprzez przekładanie komisji na pierwsze tygodnie studiów lub kombinacja z przyjściem na pierwotny termin i odwołaniem się? Wiem, że mogę przynieść im świadectwo z klasy maturalnej, ale wątpię żeby uwierzyli mi na słowo, bez żadnego pokwitowania, że kontynuuje edukację, a wolę żeby dane w moich papierach się zgadzały XD

#wku #studia #studbaza #matura #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6140ff3578e1fa000a3473d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania jak dostałem bilet do woja( serio bilet) do pojechałem i poinformowałem że będę kontynuował naukę i potem pojechałem jeszcze raz z zaświadczeniem. Teraz nie ma poborowego wojska więc co za różnica czy na dzień komisji się uczyć czy nie Na komisji wojskowej pytali tylko czy zamierzam kontynuować naukę, a miałem ją w lutym. Nie zacząłem żadnej szkoły i się o mnie upomnieli na wiosnę następnego roku
@AnonimoweMirkoWyznania: Jo je*bia. Nie wiem jak się na te studia dostałeś. Piszą Ci, że na komisje IDZIE KAŻDY. Nawet jak masz ujeb*aną nogę, rękę czy coś innego. Na takiej komisji tylko dostajesz 'kategorię'. Mają w dupie czy się będziesz uczył, leciał w kosmos czy bóg wi co.
Dopiero jak dostaniesz powołanie to załatwiasz kwity że się uczysz.