Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu wklejam zdjęcie siodełka, którego zwrot sklep na allegro nie przyjął.
Siodełko zostało obklejone taśmą izolacyjną (2 warstwy) i wypróbowane (na ok 30km). Nie podeszło, zostało zdjęte, taśma została ściągnięta, a ślady w postaci kleju usunięte. Jak widać jednak zostawiłem jakieś ślady (zdjęcie o dziwo o wiele bardziej je uwydatnia), ale nie są duże + jak pierwszy raz dostałem siodełko zobaczyłem jedno maleńkie zadrapanie lakieru, ale niestety nie zrobiłem wtedy zdjęcia (mi nie przeszkadzało i myślałem, że sklepowi też nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Sklepy które przyjęły zwroty mirków (możecie dopisywać swoje):

-bikster
-biostern z allegro
-Mikesport
-cyklomania

-rowerek_pl z allegro
-MIASTO-ROWEROW z allegro

jeśli uważacie, że takie rysy są dopuszczalne to podam nazwę sklepu który mój zwrot odrzucił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #siodelko #siodelka
smokzabojcaludzi - Nawiązując do tego wpisu wklejam zdjęcie siodełka, którego zwrot s...

źródło: comment_1631640681S8vkVK8merrUq0bhexZryg.jpg

Pobierz
  • 12
@smokzabojcaludzi: to że są ślady i widać że jest używane to jedno, ale zwrot i tak powinni chyba przyjąć i po prostu oddać mniej pieniędzy. A przynajmniej tak mi się wydaje, jeżeli jest inaczej to proszę o naprostowanie.
@Captcha--: niby tak, ale z siodełkami jest trochę problem - kupując je online, a nawet stacjonarnie, kupujesz kota w worku - to czy będzie okej okaże się po jeździe krótszej lub dłuższej.
Jak kupujesz słuchawki nauszne to zakładasz na głowę, podpinasz do kompa, okazuje się, że dźwięk do dupy lub niewygodne, pakujesz do pudełka i odsyłasz - brak śladów.
Siodełko podczas montowania może ucierpieć a jeśli go nie zamontuję, to go
@Piotr--K: siodełko wittkop 7.0. Kupione na allegro w sklepie, który ma też własną stronę - zwrot przez allegro, wiadomość zwrotna sprzedawcy:

zwracane siodełko nosi ewidentne ślady montażu/używania dlatego nie możemy go potraktować jako nowego produktu i jako takiego przyjąć zwrotu.


jako powód zwrotu podałem "nie pasuje mi" (mirki widziałem dawali "nie chcę podawać powodu")
to że są ślady i widać że jest używane to jedno, ale zwrot i tak powinni chyba przyjąć i po prostu oddać mniej pieniędzy.


@dymel: #!$%@? xDDDDDDDDDDD
To co im wysłałeś ewidentnie się nie nadaje na zwrot. Produkt ma nie posiadać żadnego zużycia, nie tyczy to opakowania w którym przyszedł. Bikester ma np. gwarancję zadowolenia i dlatego przyjmuje towar jak leci (np. używany rower za 30k #!$%@? w błocie).
@dymel: #!$%@? xDDDDDDDDDDD

To co im wysłałeś ewidentnie się nie nadaje na zwrot. Produkt ma nie posiadać żadnego zużycia, nie tyczy to opakowania w którym przyszedł. Bikester ma np. gwarancję zadowolenia i dlatego przyjmuje towar jak leci (np. używany rower za 30k #!$%@? w błocie).


@GrubyKociol: poczytaj to, inne artykuły brzmią podobnie.