Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: a w komentarzach teksty o tym ze borkowi naleza sie $$$ xDD juz widze te rozprawe sądową

Musimy sobie pewne rzeczy uplastycznić... Mam na nazwisko Borek i ktoś użył tego słowa reklamując swoją parówę. Wnoszę o 100.000 zł.

Sędzia: A jaki jest związek między pana nazwiskiem a tym zdjęciem?

(obniża głos) Panie Sędzio... Ja jestem prosty chłopak z Dębicy i z niejednego pieca chleb jadłem, tutaj kiedyś jakaś aferka była
  • Odpowiedz
@Zdziszko: To tylko Matibor, nie wymagajcie od niego zbyt wiele. Chłopak kiedyś interesował się piłką, ale obecnie już tylko zarabia z mówienia o niej i ma ją w dupie głęboko. Stąd też błędy i mówienie tych samych komunałów do każdego zawodnika. Raz coś usłyszał i będzie powtarzał. Ze Szpaka sam się w kuluarach śmiał, a staje się jego karykaturą.

A poza tym zwykły alkus, lizodup bawidamek i przyjaciel piłkarzy.

Zdziwienie, że
  • Odpowiedz
@Zdziszko: poczekaj, uporządkujmy dyskusje bo ja lubię rozmawiać o faktach. Chcesz mi powiedzieć ze Turcy nazwali danie jego nazwiskiem i co, to jest ok? Bo co, bo jest moda na hejtowanie i wykorzystanie wszysktich dookoła? Jakby ci Turcy obok niego siedzieli na kanapie to nawet by mu tego w oczy nie powiedzieli! Tyle ode mnie.
  • Odpowiedz
@Tutusiek: Cieszę się, że prawdopodobnie dożyję czasów gdy Borek będzie w wieku Szpakowskiego. Przecież to będą lepsze jajca niż z Wałęsą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiekuisty: Bo co? Bo Mateusz Borek jest teraz w jednej czy drugiej stacji? Bo co? Bo przyszedł skandynawski gigant nent group i teraz nazwisko Borek powoduje kliki, powoduje lajki, powoduje, że dyskutujemy tutaj o tureckich przekąskach? No umówmy się, dzisiaj nazwisko Borek jest do tego stopnia znaczące, że jeden z drugim turek pisze mi "Mati come to Trabzon".
  • Odpowiedz