Wpis z mikrobloga

w #!$%@? mi się nie mieści że na ulicy widze cały czas młode pary i nawet zdarzają się takie, w których gościa oceniłbym jako tagowicza, a wg jednego z ostatnich badań 49% Polaków z wieku 18-24 nie rucha, to co jest do #!$%@?? Wszystkie #p0lka udają dziewice i przez to jest zawyżone czy istnieje inny powód o którym nie wiem
#przegryw #incel #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #zwiazki
  • 14
@PsykoSmurfer: Według jednego sondażu zrobionego przez GazWyb na rok przed pandemią nie peklowało 47% młodych Polaków.
@jump_in_the_fire: To akurat nie powinno dziwić. Taki odsetek inceli w tym kraju wynika bezpośrednio z demografii. Nawet jeśli by wprowadzić hardkorową wersję szariatu i rozdawać po jednej różowej każdemu z przydziału bez pytania jej o zdanie, to i tak grupa inceli w tym kraju by istniała, bo młodych kobiet po prostu brakuje. Powodem jest
Pobierz Krazownik - @PsykoSmurfer: Według jednego sondażu zrobionego przez GazWyb na rok prze...
źródło: comment_1631473463cYPjT0BxtY8DKNZDTkHT39.jpg
@jump_in_the_fire to jest tzw. be the first one, mogłeś to zaobserowac u znajomych, np. chlopak w wieku 16 lat zaczyna chodzić z mniej atrakcyjną od siebie koleżanką z klasy, a ona potem nabiera urody - wyrobia się z czasem, a on może brzydnąć - gorszy metabolizm, przestaje rosnąć itd. To może działać na odwrót, ale chodzi o bycie tym pierwszym.
50% Polaków nie rucha a 20% wolnych obrabia 80% kobiet, wszystkich.


@hamuj_sie_hamuj_sie: to są przesadzone statsy. O ile na przestrzeni dziejów 40% tylko przekazało geny, to ruchało więcej. Teraz nie rucha może 30%, ale warto wziąć pod uwagę, że bardzo wielu rucha tylko dlatego że pełnią funkcję #betabankomat praktyczny. Gdyby ich nie policzyć, to nie wiem ile by wyszło XD