Wpis z mikrobloga

#depresja #psychologia #psychiatria #zdrowie #przegryw

wjechało 300mg wenlafaksyny

Chodzę do psycholog ale mam wrażenie że ona olewa to co ja mówię. Przy każdej wizycie zadaje takie same pytania, o rodzinę, znajomości, pracę, jak się dogaduję z innymi itd. Niby widzę że coś tam sobie notuje ale mam wrażenie jakbym za każdym razem przychodził na pierwszą wizytę i musiał odpowiadać na te same basic pytania.

Ostatnio tylko wyżaliłem się że jestem samotny bo jestem brzydki i nie wystarczająco atrakcyjny to zaczęła mi gadać że przecież "niczego panu nie brakuje", że kobiety nie patrzą na wygląd tylko na to żeby facet był miły, troskliwy itp

Psycholog poradziła mi żebym poszedł na terapię grupową, żebym poznał historie, doświadczenia innych więc zapisałem się na grupową dla osób które mają takie problemy jak ja, problemy uczuciowo-związkowo-samotnościowe no ale muszę czekać aż się grupa utworzy.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
01ab - #depresja #psychologia #psychiatria #zdrowie #przegryw

wjechało 300mg wenla...

źródło: comment_1631383327LWRHs4xf8CVaU5kl2Jgv0d.jpg

Pobierz
  • 47
@01ab: każdy kto mi pokazał mordę na wykopie narzekając jakiej to nie ma obrzydliwej mordy wyglądał normalnie lub/i przeciętnie w najgorszym (!) razie, więc ja tu nikomu nie wierzę w brzydotę a tym bardziej jakaś ekstremalną, no ale too psycholog, czemu jej nie zapytasz: proszę pani, pyta mnie pani o to 65 raz, cały czas czuje się jak na pierwszej wizycie, czuje że pani mnie chyba nie słucha - jeśli faktycznie
i chcesz mi jeszcze powiedziec, ze ty to placisz 100zl za spotkanie? XDD


@cppguy: 170...

Ale bym jej wyjechał, nie pozbieralaby sie


@olaf_wolominski: starałem się jej tłumaczyć moją perspektywę ale odbiła to mówiąc że mam za mało doświadczenia i powinienem się otworzyć bardziej na ludzi i więcej kobiet poznawać i że mogą być takie co patrzą na wygląd ale większość zwraca uwagę na "inne rzeczy"

idź lepiej do chłopa jakiegoś,
zmień tą panią psycholog na chłopa bo baba nigdy nie zrozumie problemów mężczyzny a inny chłop już prędzej


@Ezev: też mi się tak trochę wydaje, ostatnio powiedziałam podobnie dziewczynie która przytyła, taki chłop lekarz z 40-50 lat ma pewnie babę na chacie która mówi że poszło jej w boczki i ma dosyć tego #!$%@? czy coś w tym rodzaju no i to jest takie XDDDD w drugą stronę podobnie myślę
Choć