Wpis z mikrobloga

to nagranie z marca


@Ksemidesdelos: tak szczerze, to na marzec to mi to też za bardzo nie wygląda, bardziej listopad...

A cały materiał jest kpiną na tylu poziomach, że aż szkoda gadać. Z góry zakładanie, że wszyscy są katolikami. I że musi być czarno - biało, albo zamknięte, albo PRZYMUS (XD) pracy w ndz. No i jeszcze, że nie odnotowaliśmy wzrostu cen XDDDDDD

Chyba oczywiste jest, że gdyby faktycznie chodziło o
ależ mnie triggeruje wypowiedź tego ograniczonego prostaka z solidarności, bo mówi że ludzie chcą spędzać niedzielę razem z rodziną, odpoczywać i dodaje że PO nie może życia układać polskim pracownikom. Nosz #!$%@?, ta wypowiedzią jest mega hipokryta, bo sam chce ludziom układać niedzielę i już z góry zakłada że każdy chce niedzielę spędzać z rodziną i odpoczywać, to ludzie decydują co chcą robić z wolnym czasem, a nie ktoś kot ma w
@Ksemidesdelos: no tak, niech sobie kasjerzy z biedronek mają w niedzielę wolne. Ale już studentów zaocznych, nauczycieli na tychże studiach, policję, ratowników, pielęgniarki, lekarzy, tramwajarzy, kierowców autobusów itp. itd. #!$%@?ć XD

A najsmutniejsze jest to, że nadal są ludzie, którzy oglądają TVP 'nieironicznie'. Ehhh...
każdy chce niedzielę spędzać z rodziną i odpoczywać


@ChrisOne: ja lubiłem spędzać czas z rodziną w centrum handlowym, czy to z rodzicami, czy po pójściu na swoje z dziewczyną, a te #!$%@? zabrały mi taką możliwość i co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio #!$%@? mam w otwartą Biedronkę, Lidla czy Kaufland, akurat na zakupy spożywcze znajduję czas w sobotę, ale zawsze jak chciałem połazić sobie po sklepach,