Wpis z mikrobloga

Pierwszy regres od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 11.09.2021
Waga: 84,58kg (+0,51kg)/180cm

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -51,42 kg
Średnia tygodniowa: 51,93/59 = 0,85kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Liczba kroków, treningów się zgadzała, ale miałem zbyt dużo okazji do grzeszenia...to pewnie też jest efekt tego że wczoraj wczoraj też niezbyt czysto się odżywiłem. Obiecuje sobie poprawę od poniedziałku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak szczerze, to mi już nie zależy az tak na progresie, teraz bardziej na tym by walczyć z demonami i trzymać bastionu.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Pobierz Hejtel - Pierwszy regres od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co ...
źródło: comment_1631340543TUz5ODcMj2K1fDqq8gUt87.jpg
  • 5
@Hejtel: Hej, od jakiej kaloryki zaczynałeś i jak się zmieniała z biegiem czasu? Przy prawie 140kg wagi pewnie wystarczyła odrobina ruchu, żeby masa zaczęła spadać, prawda? Jaki bilans kaloryczny aktualnie?
Trzymam deficyt kaloryczny, staram się trzymać makro, ale zasadę mam jedną jem tylko to co lubię, każdy posiłek ma być przyjemnością więc unikam jakiś suchych bezsmakowych "zdrowych" potraw.


@Hejtel: Gratuluje progresu, a na przyszłość taka dieta nazywa się IIFYM.
@Hejtel: Nie ćwiczy się FBW 5x w tygodniu, bo dana partia mięśniowa nie ma czasu na zregenerowanie. Ćwiczenia FBW 3 razy w tygodniu przyniosą ci większy progres, a jak bardzo potrzebujesz całego tygodnia na siłowni, to przejdź na split. Dieta "jedz co chcesz, wygląda jak chcesz" jest dobra psychicznie, ale jeżeli nie dobijasz tych 2,3-2,5g białka na kg masy ciała, 1g tłuszczu i reszta węgle, to tylko spowalniasz progress na redukcji.