Wpis z mikrobloga

Czy znajomego własnie wydymali na auto?
( ͡° ͜ʖ ͡°) kupil 22 letniego opla astre z niesprawnymi hamulcami i sprzęglem za 1350 PLN ( ͡º ͜ʖ͡º) zginite nadkole i lekko nad lewym reflektorem, akumulator trzeba dokupić nowy, bo jest za "mocny" na ten model ( ͡º ͜ʖ͡º) przejdzie w ogole przegląd? I ile wyniesie renowacja tego trupa do życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #motoryzacja #jezdzijzwykopem #samochody
  • 68
@userrrr: progi i podłoga to pierwsze na co się patrzy, mechanikę zawsze można ogarnąć ale progi i podłoga to droga impreza, często droższa niż wartość tych aut, dodatkowo nie jest w całe łatwo znaleźć blacharza który się w to bawi (w #!$%@? roboty) często wyciąganie podłogi, foteli... I legalnie przeglądu też nie przejdzie. Tak na przyszłość ;)
@userrrr: dwa lata temu sprzedałem swoją aśkę 2003. Gościu z SKP dość obrazowo powiedział, że w obecnym stanie gdyby ktoś wjechał mi w tył 50km/h, to strefa zgniotu skończyłaby się na fotelu kierowcy. Przez kilka innych defektów poszła do handlarza za 900, ponaprawiał trochę i sprzedał Ukraińcom
Czy znajomego własnie wydymali na auto?


@userrrr:
to tam pikuś, ale ciebie bardziej wydymali na mózg xD

spokojnie napisz, że kupiłeś takie auto, nie musisz dorabiać historyjki o kumplu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PanKracy582: Mordo ja nie kupuje trumien na kółkach, bo miłe mi jeszcze życie i nie zdecydowalem się jeszcze na zakończenie żywota ( ͡º ͜ʖ͡º) no i to jest znajomy, a nie kumpel i ja mu mówiłem przed zeby nie kupowal taniego gówna, ale nie slucha ¯\_(ツ)_/¯
@userrrr: nie wiadomo co jest do robienia.
Trzeba rozebrać i sprawdzić.
Sprzęgło pewnie z 1000
Aku że 350
Blacha jak to tylko to (co mało możliwe) z 100
Hamulce też loteria. Mogą być przewody, może zaciski. Pewnie 1000
@userrrr: Zapłacił normalną cenę za taki stan.. nie został wydymany. Rdza to w ogóle nie wiem co to za argument bo to jest normalne. 1350zł i oczekiwał stanu igła i bez wkładu xdddddd beka z Twojego znajomego.
Jeszcze się pewnie zapieni jest się okaże że katalizatora nie ma.. nie nadążą z gotowaniem bigosu.

Jakby mi ktoś wyjechał z takimi oskarżeniami po sprzedaniu auta za 1300zł gdzie normalnie chodzi po 3-5K to