Wpis z mikrobloga

Poradnik jak zacząć zarabiać w internecie: 1. Załóż stronę z domeną typu polkaiswiat.pl swiatpolek.pl 2. Zmyślaj artykuły ,,od czytelniczek'' stworzone tylko pod to, aby #!$%@?ć samców w stylu, że mężatka puszcza się z chadami na tinderze bo mąż ,,się nie stara'' i, że ani trochę nie żałuje. 3. Obserwuj potężny napływ ludzi którzy będą wchodzić na twój artykuł, kłócić się w komentarzach i klikać w reklamy. 4. Licz zyski z reklam bo udało ci się zmonetyzować nie tylko p0lki z 60 iq czytające takie wysrywy na poważnie, ale i facetów którzy normalnie nie byliby targetem strony typu p0lkopolitan.pl

#przegryw #blackpill #p0lka #zarabianie #logikarozowychpaskow #finanse
c.....w - Poradnik jak zacząć zarabiać w internecie: 1. Załóż stronę z domeną typu po...

źródło: comment_1631205596LLkhHKot224q8r1EvReboL.jpg

Pobierz
  • 11
@chlopak_z_blokow: ostatnio właśnie myślałem nad takim projektem, ale trzeba mieć trochę hajsu na reklamy żeby to rozpromować (chodzi mi głównie o reklamy na fb, bo w końcu targetem są chyba tylko ludzie z fb xd) + ciężko byłoby trochę z pomysłami xD
@se_mallo: ale mi chodzi o reklamy żeby rozpromować biznes (a raczej fanpage na fb i zachęcić do polubienia, bo to chyba jedyny sensowny target), a takie reklamy są już płatne. O koszt samej strony, domeny nie muszę się martwić bo to ogarniam sam, google ads w tym wypadku nie ma żadnego sensu, bo cel to zdobycie lajków peja na fb
@se_mallo: no jednak trzeba na początek zainwestować jakąś kwotę żeby byli jacyś odbiorcy :v + na samym początku adsense nie zatwierdzi Ci strony i nie będzie nawet żadnego hajsu z tego
@chlopak_z_blokow: są świadomi tego ludzie ze to brednie natomiast część kobiet łyka to i skoro gdzies za granicą powszechne robi się #!$%@? mając męża i dzieci to podświadomosc na łykanie takich gówien jest wrażliwa a p0lka zaczyna myslec ze to standardy. I tego typu trendy zaczynaja kształtować p0lkom banie. Powiedz komus 20 lat wstecz ze ksiazka o gwałtach i fetyszu ponizania kobiety bedzie hitem na całym swiecie. Efekt domino i się