Wpis z mikrobloga

W miniony weekend wielkim sukcesem polscy kibice i "znawcy" sportów motorowych ogłosili najpierw to, że Kubica był bodaj 1,5 sekundy wolniejszy w kwalifikacjach od kolegi z zespołu, a później jeszcze większym - fakt, że zdublowany przez całą stawkę ledwo dojechał do mety w wyścigu.

Jakie są zatem wasze ambicje na ten weekend?
A może - już wyprzedzając odpowiedzi "znawców" - nawet inaczej: jakie wymówki już w tej chwili należy stworzyć, by usprawiedliwić występ na podobnie śmiesznym poziomie?

#f1
  • 24
@KopecyFan: to jest bardzo poważne pytanie i bardzo jestem ciekaw poważnych odpowiedzi. Ja tydzień temu byłem całkowicie zniesmaczony i bynajmniej nie samym występem Kubicy, ale reakcją innych.

A zagraniczni komentatorzy odnotowali przecież tylko, że jechał po przerwie. Nikt za występ go nie chwalił, bo i nie było za co - był podczas wyścigu praktycznie nieobecny.
@KopecyFan: no to pokaż kto Kubicę chwalił poza fanatykami z Polski za ten występ xD. Tylko nie wrzucaj mi tu jakichś Gutowskich albo artykułów z WP.pl

@Kroledyp: był ostatni, to właśnie mam poniekąd na myśli - gość nie zrobił nic, a przez internet przetoczyła się fala peanów. Gdybym nie oglądał wyścigu, to bym pomyślał że co najmniej na pozycji punktowej skończył.
@mariowtetrisie: Fajnie, fajnie, ale jakoś nie potrafisz w ogóle wejść w dyskusję i odpowiedzieć na moje pytania. Nie zabronię ci cieszyć się z tego, że gość dojechał do mety, ale już robienie z tego sukcesu jest zwyczajnie żałosne. Żałosne też jest, że twoje zachwyty tłumaczysz tylko tym, że "inni nic nie kumają" xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bover: skoro jedzie drugim najgorszym bolidem w srawce, to który miał być, nie mając w ogóle doświadczenia i formy bo spędził za kółkiem 3 godziny przed startem wyścigu gdy inni mają regularne nabite z 60 godzin? Jechał tym co miał, nie uszkodził auta, nie rozbił się, tempo wyścigowe miał na poziomie połowy stawki mimo że dostał gównianą taktykę z bardzo późną zmianą opon, został dwa razy zdublowany jak cała połowa stawki
@Tasde: pytam o oczekiwania, a dostaję jakiś poemat na temat doskonałości występu w Holandii, okraszony setką wymówek.
Jakie są oczekiwania na najbliższy wyścig?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bover: a jakie oczekiwania można mieć od rezerwowego? Dojechać do mety z czasami nie odbiegającymi od zespołowego kolegi i na pozycji na której samochód pozwala. Nazywanie wymówkami to, że kierowca który siła rzeczy nie może zrobić nic specjalnego, jedzie tak jakby pojechał człowiek którego zastępuje to głupota. Wyprzedził Latifiego który miał sprawny i lepszy bolid, mało?
@Tasde: Russell jako rezerwowy bez narzekania wsiadł do bolidu, który w ogóle nie był do niego dopasowany. Gdyby nie idiotyzm zespołu, z buta wygrałby wyścig.
Argument o tym, jak to rezerwowy kierowca ma ciężko, jest żałosną wymówką.
@Bover: Robisz fikołki kolego. Russell nie jechał jako rezerwowy, bo nie jest rezerwowym Mercedesa tylko został wypożyczony z Williamsa. Wsiadł do ich bolidu jako aktywny kierowca, który w tamtym sezonie miał już przejechanych 15 GP. Pomijasz też kluczową kwestie, że Williams ciężej się prowadził, ale sposób jego operowania jest podobny do Mercedesa bo jeżdżą na ich silnikach. Czemu miałby mieć problem z prowadzeniem pojazdu, którym operuje się tak samo, tylko nie