Wpis z mikrobloga

trudno to inaczej interpretować niż opisane w tym co udostępniasz. Też często mi wstyd za rodaków. Nie dziwię się, że Robertowi również.


@misziro Po pierwsze źle to intterpretujesz, bo to wskazywanie na repsect widziałem jeszcze w okolicach euro, gdzie gwizdania nie było. To taki substytut klękania. Głupawy skądinąd, bo robiony na odczepne pod terror zachodniej kultury.

Po drugie gwizdanie na klękanie nie jest powodem do wstydu. To taki sam gest jak klękanie,
@Halbr dobrze to interpretuję. Poza tym chodzi o minę Roberta podczas tego gwizdania. Mina wyrażała dezaprobatę. Gwizdanie to buractwo a nie wyrażanie poglądów. I dobrze wiem że wskazywanie na respect było już wcześniej.
@misziro: no raczej nieprawidłowo interpretowane. Pokazywanie na "respect" na koszulce to sposób właściwie wszystkich reprezentacji które nie klękają na pewne wybrnięcie z sytuacji gdy przeciwnik klęka. Generalnie pokazujesz, że się zgadasz co do potrzeby szacunku itp. W żadnym wypadku nie można tego interpretować jako odpowiedzi Lewego na gwizdy, bo to był zaplanowany gest całej reprezentacji jeszcze przed meczem i wykonywany był przez naszych chociażby na Wembley kiedy Anglicy klękali. Dorabianie Lewemu,
@Kamelot a gdzie ja napisałem że ten gest wskazania napisu był odpowiedzią na gwizdy? Jak już piszesz taką długą odpowiedź to wczytaj się głębiej w temat. Fakt jest taki, że lewy z dezaprobatą patrzy na buraków którzy gwiżdżą na przeciwników i to ładnie o nim świadczy.
dobrze to interpretuję.


@misziro Post, z którym się zgadzasz jest naoisany tak, że czytelnikowi sie sugeruje, że całe zachowanie Lewandowskiego było odpowiedzią na gwizdy. Dlatego uważam, że źle to interpretowałeś. Zresztą, patrząc po komenatrzach tutaj, nie tylko ja odniosłem takie wrażenie.

Gwizdanie to buractwo a nie wyrażanie poglądów.


@misziro To nie jest binarne. Burackie zachowanie też może być wyrażeniem poglądów. Niekulturalnym wyrażaniem poglądów. Z czym sie zresztą nie zgadzam (że to było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukixp i mozna byla zachowac sie z klasa.

Ale nie, musieli wygwizdac. Dauny. Jakby to dotyczyło polski xD

@biceps35: bardzo dobrze. Jak ktoś robi z siebie pajaca to trzeba zwrócić uwagę. A że było dużo ludzi, to gwizdali.