Wpis z mikrobloga

Gram w Quake remastered na xklocku, w epizod dimension of the machine dodany właśnie do wersji remastered i znalazłem coś, chyba jakaś ukryta wiadomość. Problem w tym że nie mam pojęcia jak się do niej dostać (widze tylko jedno słowo jak jestem out of bounds gdzie wskoczyłem Rocket jumpem). Widzę gdzie idzie tunel do tego miejsca, widzę przycisk który otwiera drzwi (chyba) za którymi jest ta wiadomość i widzę przycisk w który możnaby strzelić i który pewnie otworzyłby ten tunel tylko problem jest taki że jest on za "ściana" patrząc od "legalnej" czyli inbounds części poziomu więc nie da się w niego strzelić. A nie widzę nic innego co by ta ściankę przesunęło. Kurde nikt chyba tego nie znalazł bo nie mogę znaleźć żadnego info o tym :/

#gry #quake #pc #xbox #retrogaming
Pobierz
źródło: comment_16311181856psPnxUp9NEMcB3cGQDLWW.jpg
  • 6
@Fantastyka: elegancko, niby jest autoaim assist ale chyba nie do końca działa bo widzę go tylko jak robię kółeczka dookoła przeciwnika a gałę od kamery mam na maksa skierowana w przeciwną stronę niż ta od ruchu - wtedy faktycznie jakby kamera się zahacza o przeciwnika ale działa to tylko wtedy jak jestem blisko

Ale ogólnie mogłoby nawet tego nie być, jestem raczej noobem na padzie w gry fpp bo nigdy konsoli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fantastyka: Gra się zaskakująco dobrze. Całe życie uważałem że szybkie strzelanki typu Quake, Painkiller czy Serious Sam się nie nadają na konsole, a odpaliłem dla testu tego Quakea i się okazało że gierczy się zajebiście. Już drugi tydzień umilam sobie nim czas ;)