Wpis z mikrobloga

@Bielecki: Online można przecież anulować. Bogatemu nikt nie zabroni, ale za tyle to byś dwa egzemplarze gratis miał na rozdajo czy coś (ʘʘ)
Miłego czytania w każdym razie. Gigant ma jakieś gorsze czasy, ale zawsze jakaś cegiełka dołożona.
@E-Seven: wiesz co? Masz rację. W ciągu jednej godziny Ruch zdenerwował mnie 3 razy - nie dali zamówić za pomocą przesyłki ekonomicznej, wymuszając priorytet (bo niby nie jestem w Polsce, chociaż jestem), infolinia przetrzymała mnie przez całego bota, tylko po to, żeby mi powiedzieć, że mogę zadzwonić "w najbliższy dzień roboczy od 7:00", chociaż w mailu mam że pracują do 17:00, a do tego link do dokumentu o prawach odstąpienia od
@Bielecki: mi zawsze tata kupował przez lata, ale w końcu przestał, minęło kilka lat, się wyprowadziłem, praca, no i cyk w styczniu zamówiłem prenumeratę na rok też ()
Na prenumerata24 właśnie bo to reklamują na komiksach, oficjalne, i faktycznie taniutkie. Aż mi głupio że za tanio trochę xd

Mam tych komiksów ponad 200 pewnie i zbieram dalej, chętnie jeszcze zakupie co mi brakuje na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: Gratuluję, bardzo dobra inwestycja. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja oficjalnie kupuje te komiksy swojej córce, no i cóż, może nie rozumie jeszcze odniesień do Diuny albo nie wie jeszcze czemu aktor to Prat Bitt, ma trzy lata, ale się świetnie przy czytaniu bawi.
@Bielecki:
Takie pytanko bo w google nie znalazłem odpowiedzi.
Da się zamówić stare Giganty? Tzn. oprócz Allegro czy Olx jakiś reprint starszych wersji? Fajnie by było pominąć błąd dzieciństwa i kolekcjonować dzieła swojego dzieciństwa ()
@ElLama: mam całą półkę w gigantach i jakoś ostatnio sobie brałem czasem do czytania. Tak mi wpadło do głowy, że chciałem zawsze złożyć prenumeratę i to zrobiłem :D

Da się zamówić stare Giganty?


@Fyor: sorki, ale nie wiem. Ale jakbyś się dowiedział, to daj znać - nawet kiedyś się poważnie zastanawiałem czy by nie poświęcić z 1500zł na zgromadzenie całego zbioru od początku