Wpis z mikrobloga

A tym "debunkatorem" jest: @texas-holdem: ? ; )
Jak zwykle rozchodzi się o semantykę. Można praktycznie udowodnić cokolwiek pod wybraną tezę, że ktoś tam coś tam, do czego dochodzi kwestia jak media definiują sytuację dla przykucia uwagi. Wszystko jest względne w perspektywie czasu jak i określonych środków sposobu wykonania gdzie dane rozwiązanie jest np. "złem koniecznym" między ekonomią, a w ogóle zainicjowaniem danej możliwości i dalej jej utrzymaniem, rozwojem, sprzedażą.
  • Odpowiedz
@texas-holdem:
obejrzałem. A potem zakopałem za ogólnie pojętą bzdurność i to mimo sympatii do pozostałej działalności @Nazwex
Ale potem cofnąłem zakop.
Tylko ze względu na tytuł: "Dlaczego nie lubię Muska" który nie narzuca mi co ja mam myśleć tylko przedstawia mniej lub bardziej kulawe poglądy autora. I to szanuję.
Imho większość powodów dlaczego op go nie lubi dla mnie jest totalnie z dupy. Ale dla opa może są istotne...
  • Odpowiedz
@dlugi_: To znaczy dla mnie jest ogółem spoko wytykanie Elonowi tego tweeta z dissem na ratownika ale z drugiej strony zawsze mnie nieprzyzwoicie bawiło, że jak typ go pozwał to pierwsze, co Elon zrobił to nie przeprosił, tylko najął prywatnego detektywa by ten sprawdził, czy przypadkiem nie dałoby się udowodnić, że gość naprawdę jest pedofilem i dopiero jak to nie pykło to zapłacił odszkodowaniexD Tak naprawdę to jest win-win,
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Ludzie mają ból dupy o wszystkich bogatych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popatrz na ataki na Gatesa, jakieś mity o szczepionkach, depopulacjach.

A na dodatek Elon w głównej mierze odnosi sukcesy dzięki samemu sobie. To tym bardziej napędza ból dupska, bo wtedy janusz nie może się usprawiedliwiać że Elon miał po prostu szczęście.
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Nawet wykopałam, mimo że nie ze wszystkim się zgadzam, ale marketing wokół Muska i jego odpały na Twitterze podsumował nawet nieźle. Autor całkiem sensownie argumentuje, dyskutuje kulturalnie w komentarzach, no i to jest wideo o tym co mu nie podoba się w Musku, a nie dlaczego Musk to największy villain wszechświata, jak większość tego typu zestawień.
  • Odpowiedz
@Replica: Zgadzam się, że mogło być znacznie gorzej. Nie jestem ironiczny w tej ocenie 7/10 – generalnie coraz lepsze te dissy na Muska powstają. I tak, 50 lat to najwyższy czas, by przestać obrażać ludzi na twitterze. Ale ostatnio jakoś nie było żadnej dramy, a heheszki z Bezosa są nawet śmieszne (a mogą też być realnie motywujące, żeby się B.O. ogarnęło).
  • Odpowiedz