Wpis z mikrobloga

#phpbb3 #forum #webdev #serwer

Mam forum na phpBB3, ale jest dosyć mało aktywne i nie opłaca mi się dalej płacić za domenę i serwer. Ale nie mogę go usunąć, bo jeszcze kilka osób nadal korzysta.

Czy jest jakiś darmowy serwis gdzie mógłbym wgrać bazę forum (i z darmową subdomeną)? Bo na tych fora.pl, pun.pl itd. nie można wgrać swojej bazy.

A czy na darmowych serwerach typu cba.pl, yoyo.pl nie będzie za bardzo muliło i za dużo problemów?

Co możecie polecić?
  • 6
@BuFu: no co ty... przecież to jeden z najgorszych mułów jakie są. Zanim autor wgra pliki na tego hosta to coś go trafi. FTP się wiesza, strony często są 'nieosiągalne', mają problemy ze stabilnością nie mówiąc już o samej szybkości hosta... To już lepiej coś polskiego jak http://www.hostinger.pl/ . Oni są w 'miarę' stabilni, ale crashe się zdarzają. Anyway tak czy tak będę upierał się przy netmarku. Jest stabilny, szybki i
@Dyzajash: No właśnie nie bardzo chcę płacić (i tak miałem wybrane jedne z najtańszych pakietów ;P ).

@BuFu: Myślałem o tym, ale z doświadczenia (Wordpressy) wiem, że jest bardzo wolne.

@Dyzajash: Chyba spróbuję tego Hostingera (ostatnio często go polecają, mam nadzieję, że wytrzyma chociaż rok ;P ).

@loginowski: To forum roku studentów, więc i tak zamknięte dla niezarejestrowanych. Myślałem, że informatycy będą chcieli ochoczo korzystać z forum (a
@mk321: Niech się przeniosą na inne rozwiązania. Myślałem że to jakieś forum pasjonatów konkretnego tematu a nie takie coś... Rozwiązań jest wiele, od tego przereklamowanego facebooka po serwisy typu Producteev gdzie za darmo można zarządzać grupowymi projektami - idealne. No chyba że to forum tylko do plotkowania - tym bardziej ogłosić i usunąć moim zdaniem.