Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie trochę porównywanie ASG do wojska, bo ASG jest o wiele ciekawsze, przynajmniej dla mnie. W wojsku raczej sobie nie postrzelasz do kolegów. Ja nie chodzę na ASG, żeby udawać żołnierza, bo bycie żołnierzem jest nudne, chcę pograć w counter strike w realu.

Natomiast jeśli są jakieś grupy, które serio udają wojsko, no to już inna sprawa, ja takich nie spotkałem i mam jedynie styczność z osobami, które po prostu się
  • Odpowiedz
@m4cias: d--a boli bo ktos robi z tego hobby wielką rzecz i chce się prezentować i defilować podczas oficjalnej uroczystości kiedy na dobrą sprawę nie ma się czym chwalić. Pododdział wojska przemaszeruje zgodnie z regulaminem musztry, kolumnę poprowadzi poczet sztandarowy, a żołnierze będą ubrani jednakowo a na glowach będą mieć berety z orłem i na pewno znajdzie się ktoś kto spojrzy na to z dumą bo wojsko reprezentuje sobą tradycje
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, czy ogólnie wyśmiewacie ASG czy tylko takie akcje jak ze zdjęcia i traktowanie siebie jako żołnierza? Bo wydaje mi się, ze ASG samo w sobie chyba nawet fajne jest, przynajmniej jak oglądam nieraz filmiki na YT, to mam takie odczucie, ze sam bym się kiedyś wybrał spróbować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: Przecież chodzą. Jest nawet taki gościu, były żołnierz gromu w sekcji bojowej, który właśnie przed swoją służba w wojskach specjalnych jarał się ogromnie ASG.
  • Odpowiedz