Wpis z mikrobloga

@cons1gliere: To w sumie merytoryczny komentarz, dziękuję.

Do tego potrzebujesz stylistki, albo koleżanki z wyczuciem, ale tutaj i tak możesz oporować, jeśli będą Ci mówić, że w czymś dobrze wyglądasz, a ty się nie będziesz czuć.


Jakieś protipy gdzie szukać informacji zwrotnej, jak mi brak koleżanek? Mimo resztek wiary w wykop zdaje sobie sprawę, że to nie jest najlepsze miejsce do... czegokolwiek w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@WujoVolvo: Kiedyś je myłam, ale potem się poddałam. Znaczy czasem je umyję, ale to ogromne lustro, w dodatku drzwi, życia by mi brakło na utrzymywanie go w idealnym stanie, wolę w tym czasie upiec ciastka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puddin: Zboczenie takie moje, mam lustro 1,5m na 2,5m szoruje je co 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) samochód oddałem do oklejenia folią PPF wszystkich elementów wnętrza które są w Piano Blacku żebym mógł je bez strachu o rysy szorować. Jakaś kurzofobia chyba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@puddin: Myjka do szyb już od dawna gości w moim arsenale :D z kurzem nie wygram, mam wielkiego włochatego kota który uwielbia bawić się z lustrem, zostawia kurz ślady łapek i czasem rozbite owady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz