Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puddin: to pytaj tylko tych, którym chcesz się podobać bo we wszystkich nigdy nie znajdziesz spokoju. A stylówka bardzo kobieca, solidne 8.5 na 10. Pozdrowki i czuj się dobrze Mirabelka
  • Odpowiedz
@puddin: Nie wiem, nie jestem kobietą ;) Ja korzystam z usług siostry i trochę swojej drugiej połówki (ale właśnie nie zawsze mi leży jej styl). Więc tak jak napisałem, może stylistka? Płacisz, wymagasz. Pewnie drogo, ale może docelowo zaoszczędzisz na niepotrzebnych ubraniach.

Sam czasami staram się znaleźć jakiegoś celebrytę o podobnych parametrach twarzy co moja i podpatrzeć co on tam nosi i czy mi się to podoba.
A może właśnie
  • Odpowiedz
@puddin: dobrze wyglądasz, najważniejsze żebyś Ty się czuła dobrze w swoim ubraniu, a na nieprzychylne komentarze kładź lachę, ludziom nigdy nie dogodzisz

jak dla mnie klasa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puddin: Ja co jakieś trzy lata robię wymianę przynajmniej kilku rzeczy w szafie. Kiedyś miałem fazę na pstrokate kolory i tekstury, ale ostatnio kupuję bardziej neutralne. O dziwo w pstrokatych wyglądałem dużo lepiej i teraz mam mindfuck, bo wydałem mnóstwo kasy i poświęciłem mnóstwo czasu, a nic dobrego z tego nie wynikło. :p
  • Odpowiedz
@Borealny: Może to jest problem. Człowiek się chce ugrzecznić, uprościć, dorosnąć, a ostatecznie tylko traci czas, energie i hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz