Wpis z mikrobloga

@puddin: Co druga dziewczyna na ulicy wyglada teraz podobnie xd Zero w tym odwagi. Mam raczej wrażenie ze byłaś w sieciówce i kupiłaś nowa kieckę. I brak ci atencji. A dorabianie do tego ,odnalezienia swojego stylu” jest bekowe xd
  • Odpowiedz
@DonMontana: Niby tak, ale nie do końca. Od faceta mającego niewiele ponad 30 lat dowiedziałam się ostatnio, że jeśli chcę używać płynu do płukania ubrań, który jest przeznaczony dla dzieci, to muszę mieć dziecko. Bo dzieci to sens życia. I najwyraźniej przepustka do używania dziecięcych kosmetyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: Kto mówi o jakiejś odwadze? Coś tu z lekka nadinterpretujesz kolego. I serio nie wiem co ludzi dziwi w szukaniu swojego stylu. Ulubionego jedzenia i długopisu też szukam, to czemu sobie stylu znaleźć nie mogę. A przy okazji zbieram opinie i przewijam czas gadając sobie z ludźmi. Fajnie jest.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puddin: ja tam używam dziecięcego płynu do płukania: Bambino. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A sensem życia tak naprawdę jest śmierć, bo to w końcu nasze ostatnie wydarzenie z życia. xD
  • Odpowiedz
@jimmy_gonzale: Teraz to się już wyzłośliwiasz, więc nie ma o czym rozmawiać. Wygrzej chwilę twarz na słońcu, zjedz ciastko i spędź resztę dnia w miłej atmosferze, zamiast być gburem ;)
  • Odpowiedz
@puddin:

Nie wiem który już raz zgubiłam się na drodze ku odnalezieniu swojego stylu.


Styl się zmienia na przestrzeni lat, wydaje mi się, że to normalne. Wynika to z tego, że każdy z nas ewoluuje.
  • Odpowiedz