Wpis z mikrobloga

Lewandowski: ma zegarek za paręset tysięcy
Femiinlufenserki (nie dajmy sobie wmówić że jest aktywistką): skandal, trzeba zrównać płacę piłkarek z piłkarzami

Femiinfluenserka wydaje 700 zł miesięcznie na manicure "zmuszona przez opresyjny patriarchat": nie liczcie czyichs pieniędzy, "ma na to k---a ochotę"

Oczywiście nie próbuj z nią dyskutować czy to realna kwota bo dostaniesz bana lub usunie ci komentarz

Ciąg dalszy w komentarzach

#bekaztwitterowychjulek #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #bekazfeministek
m0rr0s - Lewandowski: ma zegarek za paręset tysięcy
Femiinlufenserki (nie dajmy sobi...

źródło: comment_1631004026ydekVhppQBFrGIGaplepBb.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_xxx: Czemu niby mam się czepiać Lewandowskiego 100 razy mocniej? Gość zarabia ogromne pieniądze, miał akurat taki pomysł na wydanie ich i je wydał. Tyle.
Tutaj babka wydaje pieniądze nieproporcjonalne do zarobków na paznokcie, ubzdurała sobie patriarchat, który ją do tego zmusza i jeszcze wykazuje się hipokryzją, bo czyjeś decyzje finansowe można krytykować, a jej nie (choć jak już tłumaczyłem jej zakup był o wiele głupszy)
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Do fryzjera uczęszczam, co 2-3 miesiące, na ten cel wydaje w ciągu roku maksymalnie ok. 100 - 200 zł, większa kwota wydaje mi się fanaberią. Żonie się nadal podobam, a nie usłyszałem jeszcze od kogoś innego, aby moje włosy stanowiły dla kogoś problem, a wydaje mi się, że są zadbane, myję je codziennie.

Moja żona, odkąd ją znam, to na pedicure była może dwa razy w życiu. Ma te
  • Odpowiedz
@Serghio: ja chodze co 2-3 miesiace do fryzjera za 20 zl i to w Warszawie i tojuz po podwyzce ceny (bylo 12zl 2 lata temu). To daje 100 zl. Zona chodzi na paznokcie raz na pol roku i z tego co sie orientuje cos kolo 100zl to jest, moim zdaniem duzo
@Phyrexia:
  • Odpowiedz
  • 2
@Phyrexia coooo xd Przyczyną biedy jest bogactwo drugiego człowieka? Wytłumacz mi proszę ten mechanizm, bo nie za bardzo rozumiem co masz na myśli. Uważasz, że bogactwo na świecie jest stale w czasie?
  • Odpowiedz
Femiinlufenserki (nie dajmy sobie wmówić że jest aktywistką): skandal, trzeba zrównać płacę piłkarek z piłkarzami

Femiinfluenserka wydaje 700 zł miesięcznie na manicure "zmuszona przez opresyjny patriarchat": nie liczcie czyichs pieniędzy, "ma na to k---a ochotę"


@m0rr0s: Ale to te same influenserki to pisały? Czy wrzuciłeś wszystkie do jednego wora? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oczywiście, że zarobki są odpowiednie i tego nie neguję. Natomiast ludzie, którzy takie zarobki osiągnęli i wydają przesadzone kwoty na swoją próżność w moim mniemaniu zasługują na krytykę. Nikt im nie zakazuje tego robić, natomiast niech liczą się z dezaprobatą wobec np. rzeczonego zakupu zegarka wartości mieszkania, na które przeciętna Polka musi brać kredyt i spłacać go przez kilkanaście lat lub dłużej.


@Phyrexia: przecież ludzie, którzy według ciebie wydają przesadne
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ale fikoły walisz tylko po to żeby nie przyznać że Twoja logika nie jest spójna.
A opinie masz taką jedynie ze względu na to że chęć posiadania dobrze zrobionych paznokci, oraz skala pieniężna, jest Ci bliższa niż chęć posiadania zegarka mechanicznego.

Nie wspominając o tym że w swojej głowie nie jesteś pojąć że zegarki mechaniczne to bardziej małe dzieła sztuki rzemieślniczej niż przedmioty do wskazywania czasu. Które też wymagają dużego nakładu pracy bardzo wyszkolonych rzemieślników, technologicznego postępu budowanego setkami lat.

Także większą "próżnością" jest wydawanie na paznokcie, niż na pewnego rodzaju
  • Odpowiedz
przecież ludzie, którzy według ciebie wydają przesadne kwoty na zegarki, czy inne zachcianki, na które mogą sobie pozwolić, napędzają gospodarkę, często dają tysiące miejsc pracy zwykłym szarym ludziom


@pjukar: Jako przedstawiciel zwykłych szarych ludzi chcę się odwdzięczyć burżujom i również dać im pracę. Podobną jaką oni dawają nam i za podobne pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0rr0s: im dłużej będziecie takim ciziom dawać atencję, tym ciężej będzie to wyplewić i wyrugować ze społeczeństwa (o odwiedzeniu od tych pomysłów samych zainteresowanych nie wspominam nawet, bo co lepsze to już przyspawane mocniej, niż blacha po migomacie
  • Odpowiedz
wydają przesadzone kwoty


@Phyrexia: a jaka nie jest przesadzona i kto to ustala XD?
Przesadzona to jest sytuacja, gdzie ktoś bierze kredyty na jakieś luksusowe gadżety, ale jeśli ktoś jest n------y hajsem od góry do dołu (jak np. właśnie Lewandowski) to co tu jest przesadzonego w zegarku za kilkaset k?
  • Odpowiedz
@m0rr0s: nie zapominajcie (bo poruszony został temat Lewandowskiego) Kaczmarek wypominała pieniądze na kampanie promująca Fundację Kornice tu raczej pasowałoby porównanie ile godzin terapii byłoby za te 700 zł Mnie osobiście nie obchodzi że ma to 700zl i na co wydaje(może się nawet nimi pościerać) bo nie są to pieniądze odemnie ale rozbraja mnie hipokryzja xd wypominaj jakiemus bogaczowi że dał na marketing "niesłusznej fundacji" a jak ktoś jej wypomni to
  • Odpowiedz
Jakość kosztuje, natomiast w pewnym momencie następuje granica pomiędzy dopłatą za jakość a przepłacaniem za fanaberię. Porządny zegarek spełniający funkcję zarówno estetyczną jak i dokładnego przedstawiania godziny można nabyć za dużo mniej niż cena mieszkania. Porządne pedicure kosztuje kilkaset złotych. Jeśli porównanie tych wydatków miałoby mieć tutaj zastosowanie, pedicure musiałoby kosztować przynajmniej kilka tysięcy złotych, a nie siedemset.


@Phyrexia: nie czujesz się obrzydliwie, mówiąc ludziom co za ile mają kupować
  • Odpowiedz
Tylko że picie sojowego late jest same w sobie żywnością i jest potrzbne do życia.


@M_xxx: Sojowe latte nie jest potrzebne do życia. Równie dobrze można się napić wody i wyjdzie na to samo, a może i nawet taniej.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: czaisz że pan Lewandowski i inni piłkarze zarabiają dużo bo ludzie im płacą? Płacą za rozrywkę i te pieniążki nie biorą się z nieba? Tak samo niech przykładem będzie sławetne Fame MMA. Ludzie biorący w tym udział dostają kosmiczny hajs bo są dziesiątki tysięcy Polaków którzy są gotowi wydać pieniądze w zamian za przyjemność oglądania. Co mają, mieć potem prawo mieć pretensje że złożyli się na czyjąś zapłatę wynoszącą
  • Odpowiedz
Jesteście n---------i umysłowo (nie będę wymieniał z nicka), Lewandowski tyle zarabia bo ludzie dobrowolnie chcą mu płacić za oglądanie jego gry.

Jak będzie zarabiał nawet 100x więcej bo ludzie dalej będą chcieli mu płacić, siedząc na dupie i oglądając jak kopie piłkę, to też będzie ok.

Dopóki ktoś musi wypracować ten piniądz który oddaje Lewemu to gospodarce nie dzieje się krzywda.

Ale nie, lepiej pisać elaboraty na 10 stron
  • Odpowiedz
@malinq: @mikau: Jesteście od dziecka karmieni papką, że nie ma nic złego w kupowaniu sobie zamku przez aktora, wysadzanej szmaragdami sukienki przez celebrytkę, czy implantowaniu sobie w czole diamentu za 24 miliony przez rapera. Bo "zapracował" na niego. Ale to, że ten diament kosztuje tyle bo tysiące ludzi w kopalniach spędziło pół życia na kopaniu by zapracować na chleb gdyż znaleźli się w takiej sytuacji a nie innej
  • Odpowiedz