Wpis z mikrobloga

Lewandowski: ma zegarek za paręset tysięcy
Femiinlufenserki (nie dajmy sobie wmówić że jest aktywistką): skandal, trzeba zrównać płacę piłkarek z piłkarzami

Femiinfluenserka wydaje 700 zł miesięcznie na manicure "zmuszona przez opresyjny patriarchat": nie liczcie czyichs pieniędzy, "ma na to #!$%@? ochotę"

Oczywiście nie próbuj z nią dyskutować czy to realna kwota bo dostaniesz bana lub usunie ci komentarz

Ciąg dalszy w komentarzach

#bekaztwitterowychjulek #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #bekazfeministek
m0rr0s - Lewandowski: ma zegarek za paręset tysięcy
Femiinlufenserki (nie dajmy sobi...

źródło: comment_1631004026ydekVhppQBFrGIGaplepBb.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@m0rr0s: jakbym miała zły humor to ostatnim, co bym zrobiła byłoby pójście do fryzjera. Nic w życiu nie nudzi i nie męczy mnie bardziej, odkryłam to całkiem niedawno. Zazdroszczę jej tej prostoty myśli XD
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: Trzeba ograniczać czytanie bredni. I tak czytam zbyt wiele kucyzmów w sieci. Pojawiają się wszędzie, nawet na tagu #antykapitalizm który obserwuję.

No i gdy ktoś pisze że wypicie kawy to luksus, w dodatku w kontekście porównywania do zegarga za setki tysiące, to lepiej dla swojego zdrowia psychicznego odpuścić sobie dalsze czytanie idiotyzmów.
  • Odpowiedz
chodzi o podwójne standardy czy należy liczyć ile kto zarabia i wydaje czy nie (o ile robi to uczciwie)


@m0rr0s: Podwójne standardy by były gdyby ta sama Maja Staśko (która wypominała zegarek za setkji tysięcy) robiłaby sobie np. paznokcie też za setki tysięcy.

A tutaj chodzi o 700zł a nie setki tysiące, a po drugie to nie Maja Staśko a jakaś Kaczmarek.

Bredzisz.


@M_xxx: alez Majka Stasko wyraza
  • Odpowiedz
@M_xxx: Taka skala, którą określasz jako "sto razy mocniej" właśnie była obecna. Przy krytyce Lewandowskiego byliśmy świadkami niemal publicznego linczu ze strony różnych środowisk, co przecież odbiło się dość szerokim echem, nawet komentarzami w TV.

Natomiast w przypadku tej kobiety z Instagrama na razie mamy do czynienia z ledwie kilkoma komentarzami oraz tą dyskusją na mikroblogu. Na tym pewnie się skończy.

@Phyrexia: Jestem zdania, że każdy powinien wydawać swoje pieniądze - tak jak ma tylko na to ochotę, dotyczy to zarówno Lewandowskiego, jak i anonimowej kobiety z Instagrama, czy
  • Odpowiedz
@gharman: No gdy ktoś zrobi sensowny wpis to go pochwalę. Ten to stek majaczeń.


@M_xxx: aha czyli jak Majka Stasko linczowala Lewandowskiego to uwzales ze to ok, ale jak Majka pochwala podobne zachowanie Kaczmarek, czyli hipokryzja to tez pochwalasz?
  • Odpowiedz
słuchacze kobiety, która wydaje proporcjonalnie 100, 50, czy 20 razy na usługę, której koszt dla połowy Polek jest nieosiągalny


@Serghio: Pedicure za 700 złotych wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest Twoim zdaniem ceną za usługę przedrożoną "o 100, 50 czy 20 razy"?
  • Odpowiedz
ale jak Majka pochwala podobne zachowanie Kaczmarek


@gharman: To nie jest podobne zachowanie.

700zł nie jest podobne to kilkuset tysięcy. Pisałem to już parokrotnie w tym wątku, i to nie tylko ja, ale do waszych kucowskich łbów nie dociera.
Wróćcie do podstawówki się matematyki uczyć.
  • Odpowiedz
Ja zarabiam 15k, bo ktoś zarabia 1.5mln? Gdyby ktoś tyle nie zarabiał, to ja zarabiał bym więcej? Serio to piszesz, czy bajtujesz?


@tomszczyk: Dokładnie tak to działa xD ktoś zarabia więcej, bo ktoś zarabia mniej, przecież nikt nie może zarabiać tyle samo
  • Odpowiedz
@m0rr0s: Kiedy hybryda kosztuje 80 (jeden kolor) -150 zł (w opcji z jakimiś wzorkami i kij wie czym). Jak maluje co 2 tygodnie to wyda góra 300 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Bredni mówisz? to lepiej nie czytaj tego co piszesz i koledzy z tagu. Zresztą już twoje zdrowie psychiczne i tak jest naruszone przez siedzenie na tagu antykapitalistów a takim mało co pomoże xD Poza tym o czym my mówimy ten tag to zakała tego portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie ma co się z wami babrać
  • Odpowiedz
Pedicure za 700 złotych wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest Twoim zdaniem ceną za usługę przedrożoną "o 100, 50 czy 20 razy"?


@Phyrexia: Dokładnie. Zegarek można kupić tysiąc razy taniej i tak samo będzie pokazywał która godzina.
Pomyślmy jaki zabieg kosmetyczny można zrobić za 70 groszy. Hmm....
  • Odpowiedz
@M_xxx: Jakość kosztuje, natomiast w pewnym momencie następuje granica pomiędzy dopłatą za jakość a przepłacaniem za fanaberię. Porządny zegarek spełniający funkcję zarówno estetyczną jak i dokładnego przedstawiania godziny można nabyć za dużo mniej niż cena mieszkania. Porządne pedicure kosztuje kilkaset złotych. Jeśli porównanie tych wydatków miałoby mieć tutaj zastosowanie, pedicure musiałoby kosztować przynajmniej kilka tysięcy złotych, a nie siedemset.
  • Odpowiedz
Pedicure za 700 złotych wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest Twoim zdaniem ceną za usługę przedrożoną "o 100, 50 czy 20 razy"?


@Phyrexia: Nie znam takiego słowa jak przedrożona, więc zapobiegawczo odpiszę, że przy zegarku kosztującym 100 000 zł, kwota 100 razy mniejsza wynosi 1000 zł. Pedicure według tej kobiety kosztuje w miesiącu 700 zł, tak więc mogłem zaokrąglić.

100 000 / 100 = 1000 - mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Phyrexia:

Porządne pedicure kosztuje kilkaset złotych. Jeśli porównanie tych wydatków miałoby mieć tutaj zastosowanie, pedicure musiałoby kosztować przynajmniej kilka tysięcy złotych, a nie siedemset.


Zegarek to jednorazowy wydatek, a ta Pani - z jej relacji na pedicure wydaje 700 zł na miesiąc, wiec jest to 8 400 zł w roku, 25 200 zł w ciągu 3 lat. Ile Polek stać na taki "luksus", nie mają prawa uważać, że jest to
  • Odpowiedz