Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy w wyborze power banka/ boostera do samochodu.
Chcę kupić na prezent coś takiego, podobno można tym odpalić akumulator ()
Znalazłam coś takiego
https://e-baseus.com/product-pol-3387-Baseus-Super-Energy-Pro-Car-jump-starter-booster-Power-Bank-Z-funkcja-rozruchu-12V-6-0L-3-5L-uniw.html?gclid=Cj0KCQjw-NaJBhDsARIsAAja6dPZKXFRmSNdPfeV4WYjmCkJYx8WPbjVTPbM_dVDObQzvT6nf3Xwp_kaAu0TEALw_wcB

Tylko nie wiem czy ma to sens, warte to swojej ceny lub ewentualnie może ktoś się orientuje czy jest coś godnego uwagi do tej ceny?
Z góry dzięki!

#samochody #motoryzacja #powerbank #akumulator #baseus
  • 8
@wercia2627: działa, da radę, odpalisz tym co chcesz. Tego nie mam, ale mam sporo sprzętów od Baseusa i z każdego jestem zadowolony

Jak chodzi o jump starter to kupiłem najtańszego nonama chińczyka na ali i odpalałem tym już bez problemu zarówno diesle jak i 3l benzyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wercia2627 jak nie jest to osoba, która siedzi w branży moto i nie zajmuje się nimi na codzień to nie widzę powodu kupna takiej zabawki. Jak wam samochody zdychają to łaskawie je naprawcie a jak zapominacie zgasić świateł to możecie sobie zakupić sterownik który zrobi to za was.
jak nie jest to osoba, która siedzi w branży moto i nie zajmuje się nimi na codzień to nie widzę powodu kupna takiej zabawki. Jak wam samochody zdychają to łaskawie je naprawcie a jak zapominacie zgasić świateł to możecie sobie zakupić sterownik który zrobi to za was.


@lubiep: Mi zabawka za którą dałem 25 dolców zwróciła się już kilkukrotnie. Raz padł mi aku w nowym aucie, bez żadnego ostrzeżenia. Odpaliłem bez
@Atreyu sygnał dźwiękowy tak masz rację istnieje ale co z tego skoro ludzie dalej zostawiają na światłach pomimo że im coś zapiszczy przez chwilę po otwarciu drzwi do ich zamknięcia. U mnie nie ma czegoś takiego że samochód zdechnie w trasie, bo moje samochodu są regularnie serwisowane, alternatory sprawdzone lub po regeneracji, akumulatory również sprawdzane czy to testerem zwykłym który określi ich prąd rozruchowy i naładowanie +/- czy testerem obciążeniowym. U mnie
@lubiep: o ile codziennie rano nie siedzisz z multimetrem, to nie ma czegoś takiego że aku czy alternator kiedyś zwyczajnie ci nie padnie, nawet jak serwisujesz najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wercia2627: Nie wiem jak ten, ale faktycznie są takie urządzenia.
Sam lubie gadżety, ale użyteczne. A to jest do wszystkiego czyli do niczego.
Już wyjaśniam czemu- duży powerbank jest niewygodny, nie mieści się w spodniach, w kieszeni, jest po prostu ciężki i niewygodny.

Awaryjna sytuacja z samochodem- zdarza się raz na rok i można zadzwonić po taksówkę która za 20zł nam odpali auto z kabli. W duże mrozy straż miejska jeździ