Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktos podobny problem w #bmw a dokładniej e90. Błąd 4A27 Intelligent battery sensor. Wiem ze to błąd od klemy na akumulatorze jednak ja nie mam klemy minusowej ibs tylko zwykła kleme. Blad byl kasowany dwa razy przez mechanika i za każdym razem gdy wjehcalem w wieksza dziure to pojawial sie znow na desce rozdzielczej czyli pasy i poduszki powietrzne. Gdzie może leżeć błąd? Czy to nie wina tej wtyczki ktora od klemy plusowej wychodzi? Podobno czesto tam łapie luzy na stykach
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #elektrykasamochodowa #elektryka
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@budus2: zwykły. Tez myslalem ze to wina akumulatora ale jednak pare dni zawsze jezdzilem bez bledow a dopiero jak w dziure jakas walnalem wieksza to wtedy wywalalo blad wiec moze rzeczywiście jakies piny sie luzują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bulbulator9009: kupilem plusowa i zmienie i zobaczę. Innej wtyczki tam nie widze co moglaby sie wypinac. Tez jest opcja ze byla klema minusowa ta ibs ale poprzedni wlasciciel wywalił ja ale no nie widze pozostalosci po niej zadnej jak i pustych wtyczek wiec chyba na razie zostanie mi zmienic kleme plus i sprawdzić