Wpis z mikrobloga

Patrząc na ostatnie ceny mieszkań , czy ceny lepszych samochodów stwierdzam , że jak ktoś nie ma spadku po babci albo bananowych rodziców to nie wyjdzie na swoje do końca świata
  • 152
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 716
@Holololo: cóż pozostaje intensywne uświadamianie samego siebie o zaletach minimalizmu. A co do samochodów, to nawet nie muszą być wcale lepsze aby człowieka nie było na nie stać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Holololo: kolego jak się na czymś znasz to dasz radę. Ja rzuciłem bardzo dobrą pracę bo miałem dość ludzi a to państwowe było i no cóż bieda przez 3 lata ale potem udało mi się przebić 20k. W sumie nie polecam takich ruchów bo bym dużo lepiej wyszedł jeszcze zostając w starej robocie no ale dzięki temu poznałem jak to jest jak Brakuje do pierwszego.
  • Odpowiedz
@Holololo: no z takim podejsciem do zycia to na pewno nie pyknie. z perspektywy Warszawskiego IT moge powiedziec ze i bez spadku da rade wygodnie zyc, trzeba tylko chciec :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ZasilaczKomputerowy:

Jaki by ustrój nie był zawsze będzie obowiązywała Zasada Pareta. 80% będzie biedakami.


dlatego powinniśmy wejść w ustrój upadku cywilizacji, koniec z rozmnażaniem, zająć się swoim życiem nie produkować niewolników i żyć jak "najlepiej" się da
  • Odpowiedz
  • 162
@Holololo w piątek spotkałem się na chwilę że znajomym. On do mnie ze chce kupić mieszkanie bo nie chce płacić już komuś za czynsz. Pytam się a czemu nie dom gdzieś pod Poznaniem. Mieszkanie bo on już ma 2 domy i mieszkanie 20 km od Poznania a jego żona dom i mieszkanie w spadku. Wobec tego uważam że można się dorobic ale musisz dobrze wybrać gdzie się rodzisz
  • Odpowiedz
@Holololo: Moj znajomy opowiadał mi, że jego babka kiedyś poszła do partii i powiedziała, że ma 3 dzieci i potrzebuje mieszkania.
No i dostała, ma je do dziś xD nie wiem ile trzeba się było na to nagimnastykować, ile naczekać - ale dostała k.rwa mieszkanie 4 pokojowe.
  • Odpowiedz
Granice zamknęli czy co?


@Smol_PP: a może ktoś chce żyć w swoim kraju, gdzie ma ułożone życie, znajomych i rodzinę, a nie tułać się po świecie w poszukiwaniu miejsca? To nie działa tak, że jak się wyprowadzisz za granicę to nagle zaczynasz życie trzy poziomy wyżej.
  • Odpowiedz
  • 156
Zawsze możesz kupić mniejszy dom i mniejsze auto.
Czemu dom musi mieć 400m i auto to nowe Porsche.
Nie możesz kupić sobie namiotu i rowera, #!$%@? pokolenie wszystko by checli a robić się nie chce.
  • Odpowiedz